» »

Як поміняти помпу у вазіВодяний насос системи охолодження двигуна автомобіля, водії часто називають коротким словом - помпа. Моторесурс даного обладнання розрахований на його експлуатацію, при дотриманні умов виробника, до 160 тисяч кілометрів пробігу.

Як поміняти помпу у вазі
Вам знадобиться
  • Накидний ключ на 13 мм,
  • головка на 17 мм,
  • комірець.

Як правило, відпрацювавши покладений термін, водяний насос виходить з ладу, заявивши про себе нестримної течею охолоджуючої рідини. У підсумку, перед власником машини виникає питання про заміну помпи. Для того щоб поміняти несправний насос системи охолодження двигуна ВАЗ 2106, необхідно в першу чергу злити антифриз.

Як поміняти помпу у вазі
За допомогою накидного ключа на 13 мм відпустіть три болта кріплення приводного шківа водяного насоса

Як поміняти помпу у вазі
Потім головкою на 17 мм відкрутіть гайку фіксації генератора при натягу приводного ременя. Перемістіть генератор і зніміть приводний ремінь, а також остаточно демонтуйте шків водяного насоса.

Як поміняти помпу у вазі
Ключем на 13 мм відкрутіть від помпи металеву планку, призначену для фіксації генератора під час натягу приводного, клиновидного ременя, і викрутити чотири гайки кріплення водяного насоса до корпусу помпи. Приклавши деякий фізичне зусилля, демонтуйте старий водяний насос, а на його місце встановіть новий. Збірка проводиться в зворотній послідовності.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: