» »

Місткі автомобілі HondaПри зростаючому попиті на сімейні автомобілі з містким салоном, хорошими технічними характеристиками і прийнятною ціною, кожен автовиробник намагається впровадити в дану нішу свого представника. Компанія Honda тут не виняток.

Місткі автомобілі Honda

 

Семимісна Honda Mobilio

Семимісцевий сімейний автомобіль Хонда Mobilio був представлений нещодавно, в 2013 році на мотор-шоу в Джакарті. Основним ринком його збуту є Азія, але не виключені його поставки і в інші країни світу. Що стосується розмірів, то у семиместного мінівена «Хонда» вони такі: довжина - 4490 мм, ширина - 1 680 мм, висота - 1610 мм, відстань між осями - 2650 мм. При цьому автомобіль має сім посадкових місць і досить вдалу компоновку салону.

Honda свій легковий семимісний автомобіль оснащує єдиним 1.5-літровим бензиновим мотором на чотири циліндри, який видає 118 кінських сил потужності. Поєднується агрегат з механічною коробкою на п'ять передач або безступінчатим варіатором. При своєму призначенні для ринків, що розвиваються, Honda Mobilio має досить широкий список оснащення, що включає в себе системи ABS і EBD, передні подушки безпеки, окрему кліматичну установку для задніх сідоків та інше.

 Але найбільш цікавою є вартість новинки, яка складає близько 13-16 тисяч доларів США.

Восьмимісний Honda Pilot

У засіках японської компанії є ще один місткий сімейний автомобіль - восьмимісний кросовер Honda Pilot. Так, він має саме вісім посадочних місць, два на першому ряду сидіння і по три на середньому і «гальорці».

Дизайн зовнішнього вигляду можна назвати якимось спартанським, суворим, його форми класичні, без особливих вишукувань. Автомобіль асоціюється з титанічним спокоєм і впевненістю, він агресивний і брутальний. Напевно, «Пілот» можна назвати одним з найбільш чоловічих SUV на ринку.

 Інтер'єр у восьмимісного сімейного автомобіля «Хонда» повністю відповідає екстер'єру - такий же суворий. Однак виконано все строго і зі смаком, ергономіка на високому рівні, широкі можливості трансформації салону. Але ось загальне враження трохи псує дешевий пластик. Кросовер має 8-местнаий салон. Навіть третій ряд сидінь здатний вмістити трьох дорослих пасажирів, і вони не будуть відчувати якого серйозного дискомфорту.

Honda Pilot доступний з 3.5-літровим бензиновим агрегатом потужністю 249 кінських сил, який поєднується з 5-ступінчастим "автоматом" і повним приводом. Комплектації три, вартість базової починається з позначки в 1 799 тисяч рублів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: