» »

Як завести Волгу в морозЗима-це складний час в першу чергу для автовласників. З настанням холодів багато власників автомобілів із здриганням уявляють, як доведеться заводити своїх улюбленців на морозі. Для тих, хто залишає автомобілі на ніч на відкритій парковці, настає час щоденних тренувань по заведенні двигуна в морозну погоду. Однак і при найнижчих температурах можна успішно завести своє авто.

Як завести Волгу в мороз
Вам знадобиться
  • - автомобіль Волга;
  • - комплект свічок;
  • - свічковий ключ;
  • - дроти для зовнішнього запуску.

Автомобіль Волга широко поширений серед автолюбителів. В не дуже далекому минулому, про таку машину мріяв кожен автовласник. При експлуатації взимку до даного автомобілю, все ж є питання. У першу чергу-це заведенням двигуна при низькій температурі. Причин, за якими двигун не заводиться може бути багато. У першу чергу перевірте стан акумулятора. Якщо у вашій місцевості морози сильні і бувають часто, то зніміть на ніч акумулятор і занесіть в тепле місце. Безперечно-варіант клопіткий, але надійний. Якщо ваша Волга простояла ніч під відкритим небом, безпосередньо перед запуском включите на 3-5 секунд дальнє світло. Це пожвавить акумулятор.

Масло в двигуні при низьких температурах має властивість загусати. Краще замініть мінеральне масло на синтетичне заздалегідь. Чи не шкідливо замінити так само і в коробці передач. Перед запуском двигуна вичавіть педаль зчеплення і кілька разів перейдіть на різні передачі. Це розігріє масло в трансмісії.

Переконайтеся, що всі прилади, які споживають електроенергію вимкнені. До них відносяться обігрівач, обігрів заднього скла і магнітола. Вони забирають небагато енергії у акумулятора, але можуть істотно вплинути на запуск двигуна вашого автомобіля.

Вставте ключ в замок запалювання і поставте машину на гальмо стоянки. Увімкніть запалювання ключем і зачекайте кілька секунд, поки не згаснуть контрольні лампочки індикаторів. Поставте важіль перемикання коробки передач у нейтральне положення. Вичавіть педаль зчеплення і здійсните запуск двигуна за допомогою стартера. Одночасно витягніть рукоятку підсосу.

У разі якщо машина не завелася, то зачекайте дві хвилини і повторіть процедуру заведення. Якщо і на цей раз не вийшло завести автомобіль, то педаль акселератора вичавіть тільки наполовину. У морозну погоду при заведенні може залити свічки, в цьому випадку їх необхідно замінити запасним комплектом. У відсутності запасних свічок, прокалите їх на газовій плиті.

При невдалій спробі завести машину, використовуйте інші способи заведення. Одним з найпоширеніших є-зовнішній запуск від іншого автомобіля.

Після того як автомобіль завівся, не сидіть і не мерзнете в салоні, поки він прогріється. Краще посувайтеся на свіжому повітрі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: