» »

Як розблокувати магнітолу в AudiМагнітоли, що встановлюються в автомобілі Audi, оснащені системою автоматичного блокування. Медіасистеми може бути заблокована після невдалих спроб ввести код, про що свідчитиме напис SAFE на дисплеї магнітоли. Вибір способу вирішення проблеми буде залежати від типу аудіопристрої.

Як розблокувати магнітолу в Audi

Audi Concert Plus (Blaupunkt)

Після включення живлення магнітоли і появи напису SAFE, натисніть одночасно кнопки RDS і TP і утримуйте їх в такому положенні до появи на дисплеї числа 1000. Введіть код, використовуючи кнопки +1, 2, 3 і 4, і знову натисніть, утримуючи протягом 2 - 3 секунд, кнопки RDS і TP.

Audi Gamma CC (Matsushita)

Натисніть одночасно кнопки M і U після появи напису SAFE. Утримуйте їх натиснутими, поки не побачите на дисплеї число 1000. Введіть код, а потім знову натисніть і утримуйте протягом декількох секунд ті ж кнопки.

Audi Navigation Plus (Blaupunkt)

Увімкніть живлення медіасистеми і виберіть код за допомогою колеса управління. Після того як перша цифра коду буде введена, підтвердіть її, натиснувши на колесо. Введіть і підтвердіть таким же чином решта цифри. Виберіть у меню кнопку ОК і натисніть на колесо управління.

Audi Gamma CD 4A0 (Blaupunkt)

Після появи на дисплеї напису SAFE, натисніть кнопки DX, U, M в зазначеній послідовності. Утримуйте їх не менше 5 секунд до появі числа 1000. Для введення першої цифри коду використовуйте цифру 1, неодноразове натискання на яку дозволить підібрати цифру від 0 до 9. Для введення другої цифри коду використовуйте кнопку 2 і т.д. Після того як код з'явиться на дисплеї, натисніть кнопки M, U і DX строго у позначеній послідовності і тримайте їх протягом декількох секунд до появи напису SAFE. Через пару секунд після цього магнітола буде готова до роботи.

Щоб ввести код на магнітоли серій gamma, beta і delta, натисніть і утримуйте клавіші DX і FM?. Для отримання доступу до вводу коду на магнітоли серій chorus, concert і symphony натисніть і утримуйте клавіші RDS і TP.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: