» »

Як завести Lada Priora в морозЧим на вулиці стає холодніше, тим складніше завести автомобіль. Багато автолюбителів стикалися з проблемами запуску машини в морози. Lada Priora, як і деякі інші автомобілі, буває важко завести в мороз.

Як завести Lada Priora в мороз

Починаючи заводити автомобіль, що не крутите стартером більше 20 секунд. Це марно, і ви тільки швидко посадите акумулятор. Між спробами завести двигун робіть інтервал у 20 - 30 секунд.

Увімкніть ближнє світло на 1-2 хвилини. Це допоможе трохи прогріти двигун. Тут головне не перестаратися, а то можна і посадити акумулятор повністю.

Лада Пріора - машина з інжекторним двигуном, тому не натискайте на педаль газу при запуску. А так як коробка передач механічна, то перед запуском потрібно вичавити педаль зчеплення. Не намагайтеся завести автомобіль «з штовхача» - це тільки зашкодить вашому авто.

Якщо машина не заводиться, відкрийте капот і подивіться, чи міцно прикріплені дроти до акумулятора. Перевірте стан свічок. При необхідності їх треба замінити або прочистити.

Якщо акумулятор сів, є спосіб завести машину, «прикуривши» від іншого акумулятора. Використовуйте для цього спеціальні дроти. З'єднайте ними два акумулятора і спробуйте завести свою машину.

Екстремальний спосіб запуску двигуна - це застосування ефірного з'єднання. Воно впорскується у впускний колектор. Придбати спеціальний засіб можна в будь-якому автомагазині.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: