» »

Які найдешевші автомобілі випускаються в РосіїЯкщо не вважати старі автомобілі, то довгий час найдоступнішим за ціною на російському ринку був ВАЗ 2107. Але морально заста, ця модель була знята з виробництва, на заміну їй прийшли нові.

Які найдешевші автомобілі випускаються в Росії
В даний час в Росії випускається величезна кількість різних автомобілів. Якщо п'ять років тому практично все виробництво становили машини, що випускаються концерном АвтоВАЗ, то зараз багато закордонні фірми почали вкладати кошти у виробництво автомобілів у Росії. Якщо говорити про вартість авто, то вона різна.

Недорогі авто російського виробництва

До недавнього часу найбільш доступним автомобілем, виробленим в Росії, вважався ВАЗ 2107, але зараз його випуск припинено. Проте саме моделі АвтоВАЗу вважаються найдешевшими сьогодні, а конкретно ВАЗ 2114 і ВАЗ 2115.

Обидві моделі коштують приблизно 250 тисяч рублів в базовій комплектації. Саме вартість приваблює багатьох автолюбителів. Звичайно, в цих авто немає того комфорту, який притаманний автомобілям закордонного виробництва, але зате вони є відмінними трудягами і ідеально підходять для поїздок на роботу і до родичів у гості.

За Ладою Самарою йде новинка вітчизняного автопрому - Лада Гранта. Машина з'явилася на ринку відносно недавно. Передбачалося, що авто зможе конкурувати з бюджетними іномарками на вітчизняному ринку. Однак цього не сталося. Якість і зовнішній вигляд не приваблюють російських автолюбителів. Хоча машина коштує досить дешево. Її ціна порівнянна з моделями Самара, але, тим не менш, має вона меншу популярність.

Наступним за вартістю слід автомобіль вітчизняного виробництва Лада Калина. Ця невелика модель відрізняється економічною витратою палива. Популярність Lada Kalina серед російських автолюбителів не так велика. Адже за ті ж кошти можна придбати більш досконалу модель, наприклад, Renault Logan.

Іноземні марки російського виробництва

Знаменитий Renault Logan вже досить давно виробляється в Росії. Базова модель обійдеться автолюбителю трохи дорожче трьохсот тисяч рублів. За ці гроші власник отримує відмінну робочу конячку. Підвіска Renault Logan відмінно гармонує з російськими дорогами, а економічний режим роботи дозволяє заощадити гроші на пальному. З першого ж дня появи даного автомобіля на російському ринку він знайшов величезну популярність.

Hyundai Solaris також можна віднести до категорії бюджетних. Її вартість починається від 370 тис. рублів. Крім Hyundai Solaris, в Росії випускаються також інші моделі даної марки - Elantra, Accent. Збірка їх здійснюють на заводі в Ленінградській області.

Доступність автомобілів для російських водіїв з кожним роком збільшується, на перший план виходить правильний вибір моделі і виробника.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: