» »

Як розібрати дзеркала ВАЗ 2110Машини вітчизняного автопрому мають перевагу на внутрішньому ринку з причини своєї відносно невеликій вартості. ВАЗ 2110 - одна з найбільш популярних моделей. Розглянемо, як зробити розбирання дзеркал на даному автомобілі.

Як розібрати дзеркала ВАЗ 2110

Для початку зробіть зняття дзеркал заднього виду. Для цього відкрутіть гвинт кріплення рукоятки і від'єднайте рукоятку від важеля, за допомогою якого відбувається управління механізмом дзеркала. Акуратно підчепити накладку викруткою і зніміть її. Під нею ви побачите гвинти, які кріплять дзеркало.

Викрутіть ці гвинти і зніміть дзеркало. Пам'ятайте, що при цьому необхідно притримувати дзеркало з іншого боку, щоб уникнути його падіння. Після того, як ви зняли потрібну вам конструкцію, акуратно відкладіть її в сторону. Для подальшого розбирання дзеркал надіньте на руки рукавички, а на очі окуляри - це запобіжні заходи для захисту рук від порізів і очей від попадання дрібних осколків.

Опустіть дзеркало максимально вниз, для цього виконайте нехитру операцію за допомогою ручки управління дзеркалом. Надавите однією рукою в нижню частину скла, тим самим ви отримаєте невелику щілину. У отвір засуньте будь тонкий металевий предмет: викрутку, напилок. Акуратно витягніть дзеркало назовні і відкладіть в сторону.

Для правильного складання спочатку пріверніте за допомогою двох саморізів кронштейн. Після цього акуратно забийте сталеву шайбу між витками пружини. Вставте в корпус майбутнього дзеркала дріт, яка проходить через всю пружину. Наверніть на дріт гайки і одягніть на кронштейн. Вільний кінець міцно закріпіть. Вставте фіксуючу шпонку і встановіть дзеркальний елемент. Сигналом того, що все зроблено правильно і все встало на свої місця, стане клацання.

Після всіх проведених робіт встановіть зібране дзеркало на автомобіль в зворотній послідовності. Не забудьте відрегулювати його положення за допомогою овальних отворів, які знаходяться з боку дверей. Після цього можете спокійно вдягати заглушку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: