» »

Найдешевші автомобілі, що випускаються в РосіїПопит на дешеві автомобілі деякі економісти використовують як маркер розвитку країни. Російські партнери по БРІКС, на жаль, не тільки обігнали Росію в зростанні ВВП, але вже давно і успішно використовують динаміку розвитку своїх країн з урахуванням бюджетного покупця.

Найдешевші автомобілі, що випускаються в Росії

Дешеві російські автомобілі, що випускаються раніше

Якщо звернути увагу на автомобілі, які раніше випускалися в Росії, одними з найдешевших були варіанти, що випускаються Волжськім автомобільним заводом. Останнім часом популярнейшей моделлю був ВАЗ-2107, який став модифікацією моделі ВАЗ-2105. Виробництво цього автомобіля тривало досить довгий час. Його почали випускати ще в березні 1982 року, а закінчили в квітні 2012. Вартість цього автомобіля складала близько 200 тисяч рублів.

Старий друг, краще нових двох

Настав 2014 рік, але, як і десятиліття тому, автосалони пропонують самий дешевий російський автомобіль Тольяттинского заводу. Цього разу з різними знижками та акціями це - LADA Granta - стандарт, яку можна знайти за 230 тисяч рублів і Lada Samara - хетчбек з ціною від 245 тисяч рублів. Подейкують, що до весни ціна на них знизиться ще на 5-7%. Зрозуміло, мова йде про скромних комплектаціях. Дешевше, станом на 1 січня в Росії авто не випускається. Варто зауважити, що це в середньому на $ 1200 дорожче тієї ж Daewoo.

У класі машин-позашляховиків раніше лідирує вітчизняна Нива. Ціна на трьох-дверну модель Lada Niva починається 330 тисяч рублів.

На сьогоднішній день люди зовсім призабули про досить рейтингових електромобілях. Для вас є пропозиція: самий бюджетний варіант збирається на заводі в Митіщах і коштує не надто дорого за нинішніми мірками цін на електромобілі: від 450 тисяч рублів. Це Дамер E-Car GD04B з габаритами 3350 * 1450 * 1500 мм. Маса - 752 кг. Кліренс - 158 мм. Шини - 145/70 R12. Електромотор 4 кВт. Модель збирається на базі Matiz. З 2 лютого салон Дамер E-Car почав продаж, а вже до середини місяця оголосив про їх тимчасове призупинення. Залишається тільки сподіватися, що технічна призупинення буде ненадовго.

Всі ці варіанти можна назвати дешевими лише відносно. Доходи середньостатистичної сім'ї в Росії невеликі, до того ж впливає реальний розрив між поняттям дешево в російських мегаполісах і провінції.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: