» »

Відгуки про Рено Логан з АКППАвтомобілі з автоматичною коробкою передач зараз користуються великим попитом в Росії, особливо серед жінок. Головна причина - простота в управлінні і безпеку. Відгуки про машину Рено Логан з АКПП переконують в надійності і підтверджують всі достоїнства цього автомобіля.
Відгуки про Рено Логан з АКПП

Особливості автомобіля Рено Логан з АКПП

Одного погляду на Рено Логан з АКПП достатньо, щоб вам стало нудно. Його дизайн - це поєднання робочих буднів і убогою простоти. Але, коли ви опиняєтеся всередині і стартуєте, то починаєте все більше і більше дивуватися його здібностям. Приємно відчувається розгін до 100 км / год, який майже на 2 секунди повільніше механіки і не менш приємно усвідомлювати те, що у машини сміливий двигун в 16 клапанів.

Жінкам подобається режим кік-даун, який дозволяє миттєво включити знижену передачу і тримати її досить тривалий час. У цьому випадку машина їде з прийнятною в потоці машин швидкістю, хоча і трохи шумить. Ручка коробки автомат приваблює автомобілістів приємною фактурою матеріалу.

Звичайно, головне достоїнство Рено Логан з коробкою автомат в тому, що з нею легко і зручно звертатися. Машина досить потужна і в цьому можна переконатися не тільки на трасі, але і в місті. Двигун працює тихо, економно витрачає масло, а бак заправляється добре знайомим 92-м бензином.

Відгуки від власників Рено Логан з АКПП

В основному можна зустріти тільки позитивні відгуки автомобілістів про Рено Логан. Машина забезпечена ручним режимом управління, але їм майже не користуються. Коробка автомат працює безперебійно. Режими швидкостей перемикаються дуже швидко. В автомобілі Рено Логан з АКПП водій відчуває себе комфортно і впевнено під час пересування в мегаполісі.

У зимовий час зручно користуватися режимом руху на другій передачі. Це можна зробити, натиснувши спеціальну кнопку. Особливо це необхідно в мороз або ожеледь. Володарям машини Рено Логан приносить задоволення регулювати бічні дзеркала, висоту і підігрів крісел, тому що все це можна зробити автоматично, не докладаючи особливих зусиль.

Головні плюси Рено Логан з коробкою автомат, на думку автолюбителів:

1. Нерівності на дорозі відчуваються ледве помітно. Причина в хорошій підвісці автомобіля.2. Просторий салон, в якому ви відчуваєте себе комфортно і спокойно.3. Продумана модифікація вікон створює широкий обзор.4. В автомобілі при русі можна розмовляти навіть шепотом.5. Гарна прохідність автомобіля, завдяки вдалій висоті дорожнього просвіту. Чудове гідність, необхідний для пересування по російських дорогах. На думку власників Рено Логан з АКПП, найголовніше достоїнство автомобіля виражається в поєднання ціни та якості. За порівняно недорогу вартість ви отримуєте приємний салон, легкість у керуванні, комфорт, безпеку руху і впевненість у завтрашньому дні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: