» »

Як налаштувати карбюратор вазДвигун часто називають серцем автомобіля, а карбюратор - серцевим клапаном. Від правильного налаштування карбюратора залежить багато чого: витрата палива, розгінна динаміка, і рівень CO та інше.

Як налаштувати карбюратор ваз

Щоб правильно відрегулювати карбюратор, потрібно мати достатні знання і навички. Для регулювання карбюратора є два гвинта. Перший регулювальний гвинт відповідає за кількість оборотів, а другий - за якість суміші. З їх допомогою проводиться регулювання обертів двигуна на холостому ходу, а також регулювання вмісту СО у відпрацьованих газах.

Вся система холостого ходу автономна. Саме тому регулювання відноситься тільки до неї. Гвинтом якості суміші регулюватиме суміш тільки для неодружених оборотів роботи двигуна.

Перед налаштуванням карбюратора потрібно уважно оглянути і при необхідності підстроїти систему запалювання. Двигун повинен бути повністю справний, так як на несправному двигуні не вдасться правильно відрегулювати карбюратор. Якщо дані два пункти відповідають нормам, то можна займатися регулюванням.

Якщо регулювання карбюратора виконана правильно, то при знятті живлення з електромагнітного клапана, двигун затихне. При повній закрутки гвинта «якості» суміші двигун повинен стихнути. Якщо цього не сталося, то в діафрагму, швидше за все, є дірка, яка приводити до перевитрати бензину. Замінюючи електромагнітний клапан, жиклер холостого ходу залишаємо старий, тобто той, який йшов з заводу. Після регулювання перевірте, чи чітко повертається дросельна заслінка у вихідне положення при відпуску педалі газу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: