» »

Як завести ВАЗ 2107 взимкуВзимку вночі бувають сильні морози. Внаслідок чого на ранок автомобіль може не завестися. Відразу ж панікувати і вдаватися до допомоги техслужб необов'язково. Ви можете впоратися своїми силами.

Як завести ВАЗ 2107 взимку

Найчастіше взимку автомобілісти потрапляють в таку неприємну ситуацію: потрібно терміново куди-небудь їхати, а машина не заводиться. Найімовірніше, вночі були сильні морози. Внаслідок чого розрядився акумулятор. Не варто панікувати. Викликати автонавантажувач і везти "сімку" в автосервіс на дорогий ремонт не поспішайте. Можна обійтися і без автомеханіків.

Перше - загляньте під капот. Зніміть клеми з акумулятора і подивіться рівень його заряду. Індикатор повинен горіти яскраво (або хоча б тьмяно). В іншому випадку вам завести автомобіль не вдасться.

Попросіть проїжджаючих повз автомобілістів від їх акумуляторів зарядити ваш. Якщо машин поблизу немає, зверніться за допомогою до перехожих. Нехай вас підштовхнуть. Ви в цей час видавіть педаль зчеплення до упору, після чого перейдіть з першої передачі на другу. Автомобіль почне трохи трясти, але незабаром він заведеться. Ви спокійно зможете доїхати до автосервісу і підзарядити акумулятор.

У разі якщо індикатор заряду акумулятора горить яскраво, значить, справа в свічках запалювання. Найчастіше взимку вночі бувають сильні морози. Ймовірно, масло просочилося на свічки. У цьому випадку вам потрібно викрутити їх і прочистити.

Спочатку зніміть трубки зі свічок запалювання. Позначте їх цифрами один, два, три і чотири, щоб потім у такому ж порядку надіти назад. Потім викрутити свічки по одній. Просушіть їх на вогні, протріть насухо і почистіть. Зазор повинен бути приблизно один-два міліметри, чи не більше, інакше свічка не видаватиме достатньою іскри для заводу. Після виконаної роботи ваш автомобіль заведеться без праці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: