» »

Як встановити ксенон в ВАЗВ даний час магазини пропонують широкий асортимент ксенону на всі моделі ВАЗ, починаючи від 2107 і аж до найсучасніших. Процедура самостійної установки ксенону на автомобілі ВАЗ сімейства 2110-2112 не сильно відрізняється від установки ксенону на класичні моделі. Відмінності тільки в операціях по зняттю і установці фар.

Як встановити ксенон в ВАЗ
Вам знадобиться
  • - ксенонові лампи в комплекті,
  • - набір ключів,
  • - дриль зі свердлом 23 мм,
  • - 4 роз'єми (2 звичайних і 2 під товстий дріт).

Вимкніть акумулятор. Для цього достатньо від'єднати мінусовій провід. Розберіть фари. Для цього від'єднайте два електричних роз'єму від блок-фар, відкрутіть ключем два болти, що фіксують верхнє кріплення блок-фар, зніміть кришку радіатора і відкрутіть болти нижнього кріплення фар, з боку покажчика повороту подденьте і зніміть декоративну накладку. Далі відкрутіть гайку кріплення блок-фари до кронштейна і вийміть блок-фару. Повернувши циліндр гидрокорректора, вийміть фару з корпусу, потім від'єднайте покажчики поворотів, відкрутивши два гвинти. Видаліть стару лампу.

Оголити жовтий (плюсової) і коричневий (мінусовій) дроти. Розрізавши обидва цих дроти, кріпите до їх кінців роз'єми. Для коричневого дроти роз'єми повинні бути з кріпленням для товстого дроту, для жовтого - роз'єми з звичайним кріпленням. Місця кріплення роз'ємів повинні бути добре заізольовані, сам провід щільно затиснутий в кріпленні.

Лампи виробництва ОСВАР встановлюються без проблем. Для установки ламп BOSCH необхідно розширити отвір круглим напилком. Візьміть дриль з 23-мм свердлом і просвердлите отвір в центрі захисної кришки. Через цей отвір протягніть дроти для лампи (для цього і була потрібна установка роз'ємів). Саму лампу встановіть і закріпіть в цоколі. З'єднайте роз'єми проводів, що не плутаючи плюсовій з мінусовим. Блок розпалювання підключається за встановленою інструкції, наявної в комплекті з ксеноном.

Зберіть і встановіть фари, підключіть акумулятор. Блоки розпалу закріпіть всередині моторного відсіку за допомогою клею, саморізів або хомутів. Фари обов'язково відрегулюйте.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: