» »

Як замінити пороги на вазКонструкція порогів кузова автомобіля складається з трьох елементів: внутрішньої і зовнішньої накладок, усередині яких прихований третій елемент - силовий короб. І коли мова заходить про ремонт порогів, як правило, мають на увазі заміну зовнішньої накладки порога.

Як замінити пороги на ваз
Вам знадобиться
  • - електродриль зі свердлом діаметром 6 мм,
  • - шлифмашинка,
  • - кузовне зубило,
  • - дирокол по металу,
  • - струбцини - 4 шт.,
  • - вуглекислотний, електрозварювальний апарат.

Для заміни порога, попередньо необхідно демонтувати заднє й переднє крила. Крила знімаються тільки на тій стороні, на якій реставрується порог.Затем електродрилю проробляються поглиблення в місцях точкового зварювання, за допомогою якої зовнішня накладка кріпиться до кузова. Поглиблення робляться тільки в зовнішній накладці, з таким розрахунком, щоб справити зріз звареного металу і ослабити кріплення накладки, яка пізніше вирубується кузовним зубилом.

Після видалення накладки порога, місце майбутньої стиковки нового елемента з кузовом зачищається шліфмашінкой.

На новій накладці, по периметру, діркопробивачем проробляється ряд отворів, кількість яких буде достатнім для надійного кріплення деталі. Як орієнтир за кількістю визначитеся по демонтується накладці.

Підготовлена ​​накладка прикладається до порога і виставляється, орієнтуючись по стійці кузова між дверей.

Чітко зафіксувавши накладку струбцинами, приступають до її приварювання до кузова, заповнюючи розплавленим металом раніше пророблені в ній отвори дироколом.

Починати зварювання треба за схемою: від середини до країв, по черзі проварюючи верхні і нижні отвори.

Після установки на місце переднього і заднього крила, автомобіль відправляється на фарбування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: