» »

Відгуки про УАЗ ПатріотУаз патріот відгуки власників 2011. У зв'язку з високою витратою бензину, поставив на свій УАЗ Патріот газобалонне обладнання, чим залишився дуже задоволений! Балон в багажнику не заважає уміщати там купу спорядження для активного відпочинку - від мангала до намету і мішка дров. Проблеми з відкриттям дверей - ручки западають, особливо у задніх. В цілому дуже задоволений, це вже третя модель УАЗика у мене.

Відгуки про УАЗ Патріот

Авто, яке я хотів.

Степан Тализін

Довго мотався по ринках, вичитував оголошення, і вирішив зупинитися на вітчизняному автомобілі УАЗ Патріот, відгуки про який більшою мірою були позитивні. Обкатка пройшла вдало, ніяких значних недоліків не виявив. Ось катаюся вже рік, задоволений, тепер я можу суверенністю сказати, що купив авто, яке і хотів, незважаючи на пристойний витрата палива.

Мій новий УАЗ

Sanyok656

Купив УАЗ Патріот три місяці тому спеціально для їзди на рибалку і полювання. Купував у офіційного дилера, спочатку проблема виникла з термінами доставки автомобіля під замовлення - йшов 1,5 місяця. По прохідності нарікань немає - калюжі, бруд, навіть невеликі броди проходить без праці. Напружує велика витрата бензину-аж 17 літрів на 100 км, і це по місту. Напевно, треба було брати дизель.

Вдалий автомобіль

Карпович Віктор

На хороший імпортний позашляховик грошей не було, а хотілося купити щось могутнє і велике. Друзі порадили УАЗ Патріот, відгуки про який довго і уважно вивчав. Напружувало те, що багато незадоволені складанням, але що можна очікувати від ручної комплектації. На диво, автомобіль мене приємно порадував. Гарний, потужний, витрата палива звичайно не маленький, але ж і розміри пристойні.

УАЗ Патріот - кращий позашляховик

Vasikina

Давно хотіли придбати позашляховик для поїздок на дачу і відпочинок. Вибір зупинили на УАЗ Патріоті. В машині все влаштовує, великий багажник, просторий місткий салон, хороша прохідність. Машина надійна, жодного разу нас не подводіла.УАЗ зроблений саме для російських доріг. Звичайно ремонт по дрібниці доводиться робити. Але абсолютно ідеального автомобіля, думаю, немає. УАЗ Патріот теплий комфортабельний автомобіль для великої родини. Зручно їздити на великі відстані.

Я задоволений автомобілем

Алекс

Я рибалка і мисливець, доводиться їздити по різних дорогах, а часто і зовсім по бездоріжжю. З цієї причини мій вибір ліг саме на УАЗ Патріот, відгуки теж цьому сприяли. Автомобіль виправдав себе повною мірою. Нехай і є невеликі недоліки, але для мене головне - хороша прохідність. Я цілком задоволений, і не шкодую про свою покупку і про витрачені гроші.

Потужний автомобіль

Михайло Трофімов

Живемо в місцевості, де не дуже хороші дороги, тому й придбали УАЗ Патріот, відгуки на який чули різні, деколи зовсім не втішні. Але не можу сказати, що автомобіль нас розчарував. Недоліки звичайно є, в першу чергу, це якість збірки, але прибрати вітчизняну машину, до цього потрібно бути готовим. А в цілому авто нормальне, потужне, і схорошей прохідністю.

УАЗ - позашляховик

світла

Мені подобається російський автопром, невибагливий і простий у застосуванні. У Патріота висока посадка, чудова оглядовість, місткий салон, їздити в ньому можна великою родиною і на відпочинок і на пригоди по бездоріжжю. УАЗ Патріот це вибір багатьох російських людей, які люблять прокотитися і взимку по заметах і восени по бруду і бездоріжжю. УАЗ машина якісна і за ціною для багатьох прийнятна. УАЗ Патріот і по місту добре просувається, нікого не затримуючи.

Уаз патріот

BYDAtm

Вважаю, що UAZ це машина з характером. До неї потрібен особливий підхід. Незважаючи на мінуси цього автомобіля, такі як, швидка поломка або знос деталей, ще погана якість пластмаси з якої зроблений салон. Плюсів достатньо багато. Машина для великих людей, дуже зручна посадка і великий салон. При грамотному подходходе, маю на увазі, вміння водія, долає неможливі, на-перший погляд, перешкоди. А так же при належній експлуатації, може довго проходити без ремонту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: