» »

Як русифікувати бортовий комп'ютер BMWРусифікація бортового комп'ютера bmw. Власникам автомобілів BMW, випущених до 2006 року, добре відома проблема відсутності російської мови в меню бортового комп'ютера. Незнання хоча б однієї з європейських мов створює певні незручності в управлінні Медіасистеми і навігацією. Якщо у вас немає можливості відвідати сервісний центр, вирішити проблему можна самостійно.

Як русифікувати бортовий комп'ютер BMW
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - чистий CD-К диск.

Переконайтеся, що у вашому автомобілі встановлений блок навігації MK4. Зробити це можна, оглянувши пристрій, який, наприклад, в X5 розташоване в лівій частині багажного відсіку. MK4 оснащений DVD приводом, індикатором Power і функцією відображення карт в тривимірному режимі.

Увійдіть в меню, виберіть розділ Set і дізнайтеся версію програмного забезпечення бортового комп'ютера. Якщо у вас встановлено ПЗ версії 32 (SW 4-1/00), перш ніж ви зможете встановити російську мову, доведеться поміняти прошивку на 29.1. Якщо версія ПЗ відмінна від SW 4-1/00, можете переходити відразу до установки прошивки версії 32.

Скачайте файл з образом ПО ver.32 (або 29.1, якщо у вас встановлена ​​нерусифікованою 32-я прошивка) з російським мовним пакетом. Знайти потрібне програмне забезпечення можна, наприклад, на сайті клубу власників X5 за адресою www.x5world.ru або будь-якому іншому доступному ресурсі.

Запишіть файл образу на диск CD-R, використовуючи будь-який додаток для запису дисків (Nero, Clone CD, Alcohol 120% і т.д.) на мінімально можливій швидкості.

Відкрийте автомобіль і вставте ключ у запалювання. Поверніть його в позицію «1» - до першого клацання. Дочекайтесь появи меню на дисплеї, не натискаючи ніяких кнопок і не намагаючись завести двигун. Вставте диск з прошивкою в блок навігації.

На основному дисплеї з'явиться повідомлення, що диск з програмним забезпеченням завантажений і проводиться його установка. Через кілька хвилин, після завершення процесу установки нової версії ПО, диск буде автоматично витягнутий з блоку навігації.

Натисніть на дисплеї бортового комп'ютера кнопку ОК, щоб перезавантажити систему. Після повторного включення в меню з'явиться російську мову.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: