» »

Як прокачати гальма у ВАЗіЯк прокачати гальма у вазі. Для видалення повітря з гідравлічної системи гальм автомобілів сімейства ВАЗ поодинці не впоратися. Принцип видалення повітря з гідравлічної системи гальм схильний суворо визначеними правилами для будь-якого автомобіля, обладнаного подібними гальмами. Основа основ: виганяти повітря необхідно починати з самої довжиною магістралі, крок за кроком переходячи до найкоротшою.

Як прокачати гальма у ВАЗі
Вам знадобиться
  • Гальмівна рідина, ключ дли прокачування гальм, гумова або силіконова трубка, порожня пляшка.

Доливаємо в бачок гідроциліндра гальмівну рідину під саму пробку. Помічника садовить в автомобілі на місце водія, а самі спускаємося в яму і підходимо до правого заднього колеса. Знаходимо штуцер для прокачування гальмівного циліндра, знімаємо з нього захисний гумовий ковпачок, одягаємо на штуцер спецключ і трубку, яку опускаємо в стакан або пляшку.

Просимо помічника натиснути на гальма до упору педалі і утримувати її в такому стані ногою. Самі відкриваємо штуцер і спостерігаємо за видавлюваної гальмівною рідиною, на предмет присутності в ній повітря. За цей час педаль гальма провалюється і помічник, коли вона дійде до статі, зобов'язаний вам повідомити про це. Після чого ви негайно закриваєте штуцер, а чоловік в салоні повторює процедуру накачування гальм. Педаль вперлася - він подає вам сигнал, і ви відкриваєте штуцер для прокачування.

Ця процедура триває доти, поки не буде видалений весь повітря з прокачиваемого циліндра. Закінчивши з правим заднім циліндром, ви послідовно переходите: до лівого колесу, потім до переднього правого і потім до лівого переднього. Вакуумний підсилювач гальм прокачується в саму останню чергу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: