» »

Як зробити скутер могутнішеСкутер - це Різновид легкого мотоцикла класу 50 см?, Який прірівнюється до мопедів і НЕ вімагає прав та реєстрації, отчого корістується Величезне популярністю серед представніків молоді. Технічні характеристики при цьом влаштовують небагатьох, від чого практично КОЖЕН другий скутер в тій чи іншій мірі піддається переробці.

Як зробити скутер могутніше
Вам Знадоби
  • - знання особливая МОДЕЛІ вашого скутера;
  • - набір інструментів для розбору корпусу скутера;
  • - резонансна труба;
  • - карбюратор з діаметром діфузорі 17,5;
  • - спортивний варіатор;
  • - ЦПГ класу Sport.

Щоб збільшити Потужність скутера і НЕ зіткнутіся після цього з проблемою оформлення прав і документів, звітність, в Першу Черга Знято з транспортними засобами заглушки - обмежувачі Швидкості. Залежних від конкретної МОДЕЛІ скутера заглушки різного типу можуть перебуваті в вариаторе, комутаторі, карбюраторі або глушники.

Глушник звітність, Змінити на резонансну трубу, актуальну для ціліндро-поршневої групи вашого скутера. Потрібно пам'ятати що заміна глушника спричинилися і перебудову трансмісійної Частини скутера. Всі Це не Тільки підвіщіть ШВИДКІСТЬ транспортного засоб на 30-40%, Альо й істотно збільшіть його дінаміку.

Карбюратор такоже рекомендується Змінити. Стандартному скутеру, призначеня для Міського середовища, Найкраще підійде карбюратор з діаметром діфузорі 17,5 міліметрів. Діаметр дифузор тут - Ключовий Показник, при цьом країна виробника або конкретна марка карбюратора істотної ролі НЕ грают.

Віконані крокі істотно змінять характеристики скутера, а тому транспортний засіб потребуються заміні та варіатора - його звітність, Змінити на спортивний. У такому вариаторе кінематіка переміщення грузіків досконаліша, чем У варіатора стандартної комплектації, а значіті, настройка під оновлені Параметри пройде якісніше. Для Збільшення продуктівності системи трансмісії рекомендується використовуват варіатор з вбудований системи змащення штока. Це такоже мо збільшити і прійомістість вашого двоколісного друга.

Перерахованого кроків модернізації зазвічай Достатньо для мотолюбітелів, що НЕ вімагають надзвуковіх швидкостей і не беруть частка у байкерський зльоту. Існує, втім, і більш радикальний спосіб Збільшення потужності скутера - заміна всієї ціліндро-поршневої групи скутера. У цьом випадка встановлюється ЦПГ класу Sport - вона збільшує ОБСЯГИ циліндра і оптімізує систему його продувки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: