» »

Як збільшити Потужність у скутераСкутера не вімагає прав та реєстрації, а тому ВІН такий Популярний серед тихий, хто не любити стікатіся з бюрократичною тяганіною. Правда, цею брат мопеда все ж сильно ОБМЕЖЕНОЮ у можлівіть, отчого серед скутерістів набірає обертів кастомизация - підгонка транспортного засоб під свої спожи.

Як збільшити Потужність у скутера
Вам Знадоби
  • - знання особливая МОДЕЛІ вашого скутера;
  • - набір інструментів для розбору корпусу скутера;
  • - набір деталей (залежних від потреб).

Найпростішій і одночасно найскладнішій спосіб Збільшення потужності аматорського скутера - замініті систему ціліндро-поршневої групи на ЦПГ класу Sport - вона збільшує ОБСЯГИ циліндра і оптімізує систему його продувки. Таке рішення вімагає квартальна годин і матеріальніх витрат. Крім того, від якісної переустановлення ЦПГ покладів безпека скутериста, а значіті, краще Всього довіріті Цю Справу професіоналам.

Зміна «начинки» скутера в домашніх умів без Зміни ЦПГ зазвічай ПОЧИНАЄТЬСЯ з Збільшення Швидкості. Для цього звітність, в Першу Черга Знято з транспортними засобами заглушки - ті Самі обмежувачі Швидкості. Залежних від конкретної МОДЕЛІ скутера заглушки різного типу можуть перебуваті в вариаторе, комутаторі, карбюраторі або глушники.

Глушник звітність, Змінити на резонансну трубу, актуальну для ціліндро-поршневої групи модернизируемого скутера. Потрібно пам'ятати, що заміна глушника спричинилися і перебудову трансмісійної Частини. Всі Це не Тільки підвіщіть ШВИДКІСТЬ транспортного засоб на 30-40%, Альо й істотно збільшіть його дінаміку.

Карбюратор такоже рекомендується Змінити. Стандартному скутеру, призначеня для Міського середовища, Найкраще підійде карбюратор з діаметром діфузорі 17,5 міліметрів. Діаметр дифузор тут - Ключовий Показник, при цьом країна виробника або конкретна марка карбюратора істотної ролі НЕ грают.

Віконані крокі істотно змінять характеристики скутера, а тому транспортний засіб потребуються заміні та варіатора - його звітність, Змінити на спортивний. У такому вариаторе кінематіка переміщення грузіків досконаліша, чем У варіатора стандартної комплектації, а значіті, настройка під оновлені Параметри пройде якісніше. Для Збільшення продуктівності системи трансмісії рекомендується використовуват варіатор з вбудований системи змащення штока. Це такоже мо збільшити і прійомістість вашого двоколісного друга.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: