» »

Як надіті ПокришкаЯк надіті Покришка. Навіть при своєчасному і Дбайливий догляді за колесами мотоцикла годину від годіні вінікає необхідність заміні покрішок. При наявності мінімального досвіду демонтаж старої «взуття» і установка Нової НЕ займає Багато годіні. Щоб надіті Покришка на обід мотоциклетного колеса, знадобляться Прості прістосування, Терпіння і вмілі руки.

Як надіті Покришка
Вам Знадоби
  • - Покришка;
  • - обід;
  • - монтажні лопатки;
  • - молоток;
  • - паперовий пакет;
  • - тальк.

Уважности огляньте демонтовану раніше Покришка, щоб переконатіся, що всередіні неї відсутні сторонні предмети, Які Згідно можуть привести до Пошкодження камери. За допомогою заздалегідь підготовленого Паперове пакета з тальком припудрите внутрішню поверхню покришки.

При необхідності надіньте на обід захисних стрічку, поєднавші її отвір з отвором в ободі. Стрічка має буті покладаючи Рівно і без перекосів.

Помістіть Частину борту покришки в поглиблення колеса. За допомогою монтажних лопаток надіньте Обраний борт на обід. Посуньте Покришка до крайньої Частини обода.

Посіпте тальком злегка підкачані камеру. Вставте її вентиль в отвір обода. Наживите гайку на два-три Оберт, щоб камера бува НЕ віскочіла Зі свого місця.

Вкладіть всю камеру всередину покришки, что НЕ допускаючи Утворення складок і перегінів. Втісніть вентиль до упору з ТІМ розрахунку, щоб перший борт гумі Повністю увійшов у поглиблення колеса.

З боці, протилежних вентиля, підійміть іншім борт покришки і заправте його пріблізно на Дві третіні довжина. Руками зімніть Покришка, щоб заправлена ​​частина увійшла до поглиблення. Поступово перехоплюючі колесо по колу, Повністю заправте перший борт за обід.

Підкачайте камеру ще Небагато. Нанесіть кілька легких ударів молотком по підошовної Частини покришки, одночасно заправляючі до кінця Іншого борт. Працюючий монтажними лопатками, что НЕ прікладайте Зайве зусіль, щоб НЕ пошкодіті камеру і саму Покришка.

Загвінтіте до упору гайку вентиля. Накачайте камеру до необхідного лещата, після чого Повністю віпустіть з неї Повітря. Це звітність, для повного розправлення камери всередіні покришки і Усунення можлівіть складок. Тепер камеру можна накачаті остаточно. Загвінтіте золотник і Захисний Ковпачок.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: