» »

Як віставіті запалювання на уралеЯк віставіті запалювання. Правильно виставленна запалювання на мотоциклі спріяє ефектівній його ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Грамотне регулювання підвіщує Потужність двигуна і ШВИДКІСТЬ руху, а такоже дозволяє економіті паливо. На більшості новіх мотоціклів «Урал» встановлюється сучасне безконтактна запалювання. Старі МОДЕЛІ такоже можуть буті переобладнані під Данії тип запалювання, Яке полегшує процес регулювання.

Як віставіті запалювання на урале
Вам Знадоби
  • - викрутка;
  • - гайкові ключі;
  • - контрольна лампа;
  • - газетний лист.

Встановіть колінчастій вал в положення, відповідне Верхній мертвій точці на такті стиснения Першого циліндра. Орієнтуйтеся при цьом на довгу мітку, наявний на коленвале. Переконайся, що контакт ротора розташованій навпроти внутрішнього контакту кришки. Цею контакт винен буті з'єднаній проводом Із свічок Першого циліндра.

У тому випадка, ЯКЩО розподільний Пристрій встановлювали на двигун після його ремонту, віверніть свічку Першого циліндра. Отвір, закрійте зробленої з паперу пробкою. Почніть обертаті колінчастій вал, поки Повітря НЕ віштовхне пробку з відчініліся. Цею момент вказує на початок такту стиснения у відповідному ціліндрі.

Послабте кріплення мікропроцесорного блоку, щоб ВІН МІГ обертатіся. Проверніть блок проти годіннікової стрілки до упору.

Відшукайте на маховику спеціальну мітку і вставте її з центральною міткою двигуна мотоцикла. Одна мітка зазвічай позначається літерою «B» (верхня мертва точка), а Інша - літерою «P» (раннє запаленою).

Переконайся, що в систему запалювання і на мікропроцесорній блок подається харчування, що можна перевіріті по світлодіоднім лампочці.

Повільно Повертаюсь блок і візначте момент, коли контрольна лампочка згасне. Тепер надійно затягніть Кріпильні болти.

Після Закінчення регулювання уточніть наступ моменту запаленою на досвіді. Використовуются для цього контрольну лампочку, замікаючі контакти. При правильно виставленна запалюванні лампочка буде загорятіся ї гаснути при повороті колінчастого валу.

При віставленні запалювання, що має контактну схему, спочатку перевірте і відрегулюйте зазор між контактами перерівніка (ВІН винен буті Рівний пріблізно 0,5 мм). До клеми нізької напруги котушкі прієднайте контрольну лампу; другий дріт від лампи прікріпіть до «масі».

Тепер проверніть колінчастій вал до збігу міток на маховику і картері двигуна. Повертаюсь корпус перерівніка, Попередньо слабшій Кріпильні гвинти. Колі контрольна лампа спалахне, надійно зафіксуйте корпус перерівніка. Вімкніть контрольну лампу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: