» »

Як вибрати 50-кубовий мопедОстаннім Годін великою популярністю стали користуватись різновіді двоколісного транспорту, Такі як мопеди, скутери та мотоцикли. У великому місті така техніка стане справжнім порятунку і допоможе заощадіті годину.
Як вибрати 50-кубовий мопед
Зараз на російському Прайси можна знайти велику кількість мототранспорту різної потужності. Наприклад, на Різні 50-кубові скутери, мопеди та моторолери з'явився великий Попит. Таку техніку купують дорослі люди і навіть підліткі. Великою ПЕРЕВАГА 50-кубових мопедів є висока маневреність, мала витрати палів і легкість в ЕКСПЛУАТАЦІЇ. У зв'язку з популярністю мопедів і скутерів люди все частіше почінають задаватіся харчування - як же вібрато 50-кубовий мопед?

Цінова категорія

У Першу Черга, Майбутні власникам мопедів вібірають техніку за її вартістю. На російському Прайси мототехніки спостерігається великий розкід ЦІН на мопеди та скутери. Наприклад, ві можете купити 50-кубовий мопед, вклавшісь в 25 000 рублів, а можете вітратіті і ВСІ 85000 рублів. Саме тому потрібно вібіраті такий транспортний засіб, віходячі Зі свого бюджету. Середня ВАРТІСТЬ мопедів і скутерів - 30-50 тисяч рублів. Погодьтеся, не так Вже й Багато для техніки, яка прослужіті вам довгий годину і врятує від пробок і вічних заторів у місті.

Всупереч пошіреній думці, серед бюджетних 50-кубових мопедів такоже зустрічається Гідна техніка. Тоб, ВАРТІСТЬ мопеда НЕ є Основним Показники її якості.

Який виробник краще

У Останні роки на прайс-мототехніки з'явилася велика кількість бюджетних мопедів і скутерів. Наприклад, Більшу Частину товарів магазинів з продажу мопедів складає техніка таких віробніків, як Omaks, Stels, Yamaha, Honda і т.д. У кожної ФІРМИ є свої вдалі і невдалі МОДЕЛІ, так що НЕ Варто заціклюватіся на назві виробника. Ві можете купити мопед Stels, Який прослужіті вам 5-7 років, а можете прідбаті і техніку від Yamaha, що вімагає серйозно вкладень і ремонту через місяць після покупки.

Зовнішній вигляд мопеда

Якщо ви вважаєте, що мопед або скутер - це стілізована «табуретка на коліщатках», то ві поміляєтеся. Виробники стали велику уваг пріділяті зовнішньому вигляд техніки. Любителям спорт-байків припадуть до смаку мопеди Yamasaki Scorpion, Які укладаються в 50 кубів (характерна рису скутерів і мопедів), при цьом Повністю копіюючі зовнішній вигляд більшості спортивних мотоціклів. Якщо ві віддаєте Перевага дорожню мотоциклетного техніку, то ві зможете знайти звічайній мопед з характерним корпусом, класичної посадку і за Прийнятних ціною. Вибір за вами!

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: