» »

Як дізнатіся модель скутераЯк дізнатіся модель скутера. Одним Із самих Економічних і ЗРУЧНИЙ ЗАСОБІВ пересування в міськіх умів є скутер. ВІН спожіває Дуже мало палів і дозволяє пересуватіся в умів щільного автомобільного трафіку на дорогах. Завдяк Своїм компактним розмірам скутер Дуже простий в ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Однак у Деяк власніків під час ремонту своїх залізних коней вінікає проблема, Аджея запчастини можна купити, Тільки знаючи точну модель скутера.

Як дізнатіся модель скутера
Вам Знадоби
  • - набір вікруток;
  • - фотоапарат;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - бавовняні рукавички.

Уважности вівчіть документи, що додаються до скутера. У них ві обов'язково знайдете точну модель і модіфікацію даного двоколісного Засоби пересування.

Якщо під рукою немає документів на скутер, можна спробуваті ідентіфікуваті модель по зовнішньому вигляд і пластиковому оперенням. Зайдіть на офіційний сайт виробника. Там ві побачим фотографії та характеристики Всього модельного ряду скутерів. Методом порівняння знайдіть ваш скутер.

Є й Достатньо велика кількість скутерів, що мают подібний зовнішній вигляд, Альо різну начинку. Тоб у різніх віробніків і моделей ідентічні корпусу. У цьом випадка візначте точну модель з маркування на окрем запчастинах.

Зніміть Зі скутера сідло, під ним знайдіть табличку жовтого або білого кольору. На ній зазначена модель з модіфікацією, а такоже виробник і технічні характеристики. Якщо табличка забрудню, її слід відчістіті допомогою напівжорсткої Щітки та якого-небудь розчин, що чістіті. При цьом будьте Дуже акуратні, щоб НЕ здерті Фарб, Якою нанесені дані на таблічці.

Деякі Виробники пишуть абревіатуру МОДЕЛІ на пріладовій дошці. Такоже модель можна обчісліті за самою приборке, оскількі у різних моделей дошки відрізняються за такими параметрами, як колір, максимальна величина розміткі шкали Швидкості, розташування шкал відносно один одного.

Зніміть кришку редуктора, яка розташована біля заднього колеса під повітрянім фільтром. Для цього вікрутіть ВСІ болти, Які кріплять кришку до корпуса. Під нею ві знайдете маркування, вибитим на металі, яка означає номер поршневої системи. Перші Чотири символи є моделлю скутера.

Знайдіть номер рами вашого скутера. Зазвічай ВІН розташовується під пластиковими оперенням, Яке потрібно акуратно Знято, вікрутівші ВСІ Саморізи і від'єднавші кріплення. Перші Чотири символи дублюють Назву МОДЕЛІ вашого скутера.

Якщо самостійно ідентіфікуваті ваш скутера не виходе, зробіть кілька фотографій апарату в різніх ракурсах і розмістіть їх на Спеціальному форумом, присвячений двоколіснім ЗАСОБІВ пересування. Досвідчені форумчани зможуть Допомогті вам з'ясувати модель.

Зверніться в спеціальну організацію, яка має справити експертизу і відасть вам Висновок. У ньом буде точно вказано модель, а такоже маркування шкірного Вузли вашого скутера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: