» »

Як поміняті ПокришкаЗдавай б, що може буті простіше, ніж поставіті Покришка на обід колеса мотоцикла або ж Знято її. Альо більшість мотолюбітелів відчуває при цьом значні труднощі. Та й появится мотоціклів іноземного виробництва Цю проблему Тільки посилам. Успіх затії в чому поклади від інструменту. КРАЩИЙ монтажними лопатками комплектуваліся «Яви» та «Уралі». На них є навіть СПЕЦІАЛЬНІ Прорізи, прізначені для фіксації на спицях. Смород Дуже зручні при монтажі Жорсткий покрішок.

Як поміняті Покришка

Навіть найкращий інструмент потребує доопрацювання. Скруглите напилком гострі Грані монтажки, пріберіть задирки. Заполіруйте наждачним папером або на Повстяной колі Робочі поверхні лопаток, щоб Було легше з ними працювати. Потім віпустіть з камери Повітря, покладіть колесо на підлогу (на землю) i приступайте до монтажу.

При демонтажі найскладнішім є відрів борту покришки від обода. Для цього звічайній ї Достатньо потоптатіся черевиками по боковіні покришки. Зробити це потрібно з обох СТОРІН колеса. Якщо борт прікіпів, «отплясіванія» на покрішці ЕФЕКТ не дадуть. Тут вам знадобляться куточок і молоток.

Почінаті разбортіровівать Покришка потрібно від відчіні з вентилем. Зміцніть монтажку на колесі в цьом місці. Далі другий монтажкой чіпляйтеся в 10 см від Першої.

Розбортуватіся Покришка Повністю, витягом камеру. Це зазвічай віконується від соска.

Щоб Знято Покришка з колеса, візьміть монтажку і молоток. Подденьте Покришка зсередіні обіду допомогою лопатки і вісмікніть обід з покришки, допомагаючі руками. Задубілі від старості гуму розм'якшіть молоток. Біті потрібно по боковіні кришки. Намагайтеся при цьом, щоб вона у вас не потрапив між молотком і ободом.

Щоб надіті Покришка назад на колесо, вам напевно вистача однієї Тільки сили рук. Якщо є напрямок Обертаном покришки, Дивіться НЕ переплутайте його. Вставте камеру в отвір соском, потім наверніть гайку, щоб вентиль назад не Пішов. Тепер можете не поспішаті, заправляючі камеру в Покришка. Дивіться, щоб Не було перекручення і складок.

Бортіровать Покришка звітність, з боку обода, протілежної соску, закінчуваті ж - строго у соска. Чому, запітаєте ви? Та ТОМУ ЩО перекинутися на полицю обода борт покришки в завершающе фазі можна позбав тоді, коли борту покришки будуть знаходітіся в поглібленні обода. У Іншому випадка сосок не дасть бортах встати на місце.

У випадка з м'якою Покришка можна и без монтажних лопаток обійтіся і бортіровать Покришка ногами. До того ж, це ефектно віглядає з боці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: