» »

Як віставіті запалювання на мотоцикліЯкщо ваш мотоцикл не заводітіся або працює неправильно, то Можливо причина Полягає в невірно виставленна запалюванні. Даній проблемі слід пріділіті особливая увагу.

Як віставіті запалювання на мотоциклі

Відразу Варто відзначіті, що генератори «Г-401», «Г-411», «Г-421» мают механічну систему запалювання. Для виставленна запалювання звітність, правильно відрегулюваті зазор між контактами запалювання. Врахуй, вам такоже доведе одночасно регулюваті абрису.

Особливая уваг Варто пріділіті РЕГУЛЮВАННЯ зазори в перерівніку. Для цієї мети проверніть ротор ключем на десять в таке положення, в якому зазор буде найбільше. Після цього потрібно послабіті гвинт, Який скріплює контактну стійку з кришкою. За допомогою викрутки Поверніть Ексцентрик в таке положення, щоб зазор між контактами БУВ близько 0,4 мм. Для роботи краще Всього заздалегідь прідбаті Спеціальний щуп. Товщина його складає 0,45 мм. ВІН винен буті Трохи затиснута контактами.

Якщо ві є досвідченім водієм, то можете провести регулювання зазору прямо на заклади двігуні. Для цього Повільно Повертаюсь викрутки Ексцентрик. Візначте такий зазор, при якому обороти двигуна будуть найбільшімі при статичному положенні ручки газу. Після цього потрібно добро затягнуті гвинт контактної стійки. Зазор при подальшій їзді НЕ вінніх самостійно змінюватіся.

Після установки зазору в перерівніку звітність, Встановити поршень у верхню мертву точку, а потім повернути його назад на 3 мм. Для зручності ві можете Вставити в отвір головки циліндра викрутки. Провертання можна Здійснювати ТІМ ж ключем на десять. Врахуй, поршень винен Зупинити в положенні 3 мм до ВМТ по руху від ВМТ.

Замість викрутки ві можете скористати мікрометром, Який має Годін голівку. Такоже добро для цієї мети Підходить штангенциркуль, що має Певний глібіномір. Відпустіть болти статора і почніть провертаті його таким чином, щоб у перерівніку почали відходіті один від одного контакти, тоб розмікатіся.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: