» »

Як переробляті рами мотоціклівРама - найголовніша частина будь-якого мотоцикла. Вона візначає його сілуєт і зовнішній вигляд, тип і клас. Перш ніж Почати переробку, точно уявіть, Яким винен буті мотоцикл: чоппером, Класик, ендуро або спортбайком.

Як переробляті рами мотоціклів
Вам Знадоби
  • - потужній зварювальний напівавтомат.

Для Збільшення простору для ніг водія подовжіте раму ззаді (за силовим агрегатом). Ступінь подовжений підбірається індивідуально і часто покладів від ЗРОСТАННЯ мотоцікліста. При цьом продумайте, як ві будете подовжуваті прівід заднього колеса. Для Виконання чоппера подовжіте раму перед ДВИГУН. Педалі управління перенесіть на Стрижень перед ДВИГУН. Висота установки педалей підберіть індивідуально.

Для встановлення більш широкого заднього колеса розшірте раму. З досвіду самодельщиков, что НЕ встановлюйте колесо Ширшов 200-210 мм. При такій модернізації неминучий переробка приводу на заднє колесо. Для Отримання красивого зовнішнього вигляд, змініть кут нахилится передньої вилки. Чи не стараються: при куті нахилится більше 33 градусів різко погіршується керованість мотоцикла. За можливості підсільте Пір'я вилки, траверс і Верхні труби рами.

Для Підвищення ефектівності задніх амортізаторів і Поліпшення зовнішнього вигляд встановіть їх з нахилится. При цьом врахову, що чім більше нахил задніх амортізаторів, ТІМ менше вантажопідйомність мотоцикла. Сильний нахил віробляті до того, що навіть тендітну пасажірку Небезпечна буде садити. Окрім Іншого, Проведіть занижених Лінії Сідла, далеко поєднується з подовжений рамою або Підвищення передній частіні рами.

Перед переварінням мотоциклетних рам, Придбай достатній досвід у зварювальних роботах. Від міцності зварних шва покладів безпека майбутньої конструкції. Всі додаткові труби для Нової конструкції беріть Тільки з інших рам. Ніколи НЕ застосовуйте Водопровідні через НИЗЬКИХ з міцності. При зварюванні використовуются потужній зварювальний напівавтомат.

Зверніть уваг, щоб при зварюванні рами булу строго дотрімана співвісність переднього і заднього колеса. Для цього зварюють раму на прихватах, а остаточно заварюйте Тільки після ретельної перевіркі на Рівність. Особливая уваг зверніть на ті, щоб колеса котіліся слід у слід. Ця Вимога настількі ВАЖЛИВО для безпеки саморобної конструкції, що заради його Виконання можна поступитися криво установленим ДВИГУН.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: