» »

Як поставити мотор на велосипедДля оснащення велосипеда мотором ї Достатньо прідбаті один з чисельного двигунів, спеціально призначеня для велосипедів. Найбільшого Поширення Набуля двигуни, що кріпляться до рами. Доступність установки і Надійність кріплення дозволяють Встановити мотор в домашніх умів.

Як поставити мотор на велосипед
Вам Знадоби
  • - двигун типу F-50

Начините з установки зірочки. Встановіть Дві гумові прокладки на заднє колесо велосипеда: одну між спицями, іншу - за спицями. Зірочку надіньте на втулку Із зовнішнього боку колеса, а півмісяць - з внутрішньої. Після чого закрутіть їх болтами. Перевірте зазор на встановленій зірочці: Він НЕ вінніх перевіщуваті 1,5 мм з обох сторін. Для корекції зазору Обертана колесо і підтягуйте зірочку там, де це звітність,.

Зверніть уваг, що на встановленій зірочці опуклості і поглиблення зубців повінні буті спрямовані всередину по відношенню до спиць. Це звітність, для Запобігання ослаблену кола і забезпечення потрібного відстані від заднього колеса до велосіпедної рами.

Двигун встановіть за Креслення. На правій рукоятці керма поставте дросель, Попередньо вісвердлівші технологічний отвір діаметром 5 мм на відстані 125 мм від кінця рукоятки. Установку дроселя проводите акуратно. Вимикач двигуна встановіть разом з дроселем і підключіть його одним кінцем до чорного проводу двигуна, іншім - до синього проводу двигуна. На лівій рукоятці керма встановіть важіль зчеплення.

Бензобак закріпіть на Верхній трубі рами. Всередину бака поставте паливний фільтр. Котушкі запалювання закріпіть на рамі поруч Із ДВИГУН. Провід підключіть до двигуна і Вимикач згідно їх кольорової маркуванні. Окремий дріт призначеня для Підключення споживачів електроенергії. Як правило, від нього живляться фару велосипеда.

Одягніть приводний ланцюг на зірочки двигуна і заднього колеса. Встановіть натягувач ланцюга і відрегулюйте ланцюг по її натягу. Унікал перетягування ланцюга. Після Закінчення роботи поставте захист ланцюга.

Перед установкою карбюратора зберіть його. Для цього зніміть його кришку і вікладіть ВСІ запчастини. Голка помістіть в центр супорт, а на вершину покладіть плоску шайбу з прорізом так, щоб проріз збіглася з прорізом супорт карбюратора. Трос вставте в патрон, потім протягніть його через кришку і через пружину.

Перед Качаном ЕКСПЛУАТАЦІЇ відрегулюйте зазор між електрода свічки запалювання (0,4-0,5 мм), Вільний Хід рукоятки зчеплення (2-3 мм). Віготовте суміш бензину і Повністю синтетичного масла в окремій каністрі, а потім залійте її в бак. Пропорцію бензин: масло використовуются рівну 25:1 на Качану ЕКСПЛУАТАЦІЇ, і 20:1 після Дерлей 500 км пробігу. Ніколи Чи не застосовуйте в бензобак Різні види бензину або бензин в чистому вігляді. Завжди щільно закрівається кришку бензобака.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: