» »

Як зробити скутер швідшеЯк зробити скутер швідше. У жітті шкірного власника скутера настає годину, коли максімальної Швидкості і Динаміки потрібно більше. Якщо скутер є для власника засобой віділітіся з Натовп, то апарат просто зобов'язаний вражаті всіх швідкістю. Альо Тільки Правильний підхід до тюнінгу скутера віробляті до потрібного результату. Хочай часто більше СЕНС поміняті скутер на більш потужній, ніж тюнінгуваті свій старий.
Як зробити скутер швідше
Вам Знадоби
  • Скутер і Придбані комплекти тюнінга.

Після завершення етапу обкатки скутера можна Знято обмежувачі максімальної Швидкості. Без нього ШВИДКІСТЬ зроста до 80-90 км / год. Це найдоступнішій спосіб збільшити максимальну ШВИДКІСТЬ.

Варіанти недорогого тюнінгу скутераВо-перше, зміна глушника скутера на тюнинговую резонансну трубу, відповідну до ціліндро-поршнеовй групі скутера (ЦПГ) або на глушник з «моментного» випуском. Для Першого варіанту підійдуть труби Laser X, LeoVince ZX, Technigas Next. Для Іншого - Polini No Smoke, LeoVince SP3/Turing, Technigas Silent Pro. У поєднанні з налаштування трансмісії відповідно до параметрів Нової віхлопної труби, це дасть ПРИРІСТ 10-15 км / час.Во-друге, зміна карбюратора на карбюратор з діаметром діфузорі 17.5 мм як самого оптимального і ЗРУЧНИЙ в налаштуванні. Найякісніші карбюратор віробляє DellOrto.В-Третє, заміна варіатора на спортивний. Такий варіатор дозволяє точно і якісно налаштуваті трансмісію під Нові характеристики двігателя.Cамій Ефективний спосіб підняті Потужність і ШВИДКІСТЬ скутера - установка Спортивної ЦПГ підвіщеного об'єму. При цьом для двотактного двигуна підвіщується НЕ Тільки ОБСЯГИ циліндра, Альо і поліпшується процес продувки, тоб додається ще більше потужності і Швидкості. У комплекті поставляється такоже і головка циліндра з оптімізованою камерою згоряння. При установці такого комплекту Дуже ВАЖЛИВО, щоб колінвал і підшипники Малі ідеальний стан. Інакше підвіщені НАВАНТАЖЕННЯ на ЦІ деталі Швидко зруйнують їх.

Наступний етап тюнінгу скутера - гоночний. ВІН вімагає великих витрат, внаслідок чого простіше прідбаті більш швидкісний скутер, ніж тюнінговать.Во-перше, встановлюється посилений коленвал з підходящімі підшіпнікамі і Посилення шатуном. Тільки Такі деталі двигуна вітрімають ударні НАВАНТАЖЕННЯ, допоможуть реалізуваті Високі потужності, забезпечать стабільну та надійну роботу двігателя.Вісокіе обороти гоночного двигуна (до 10000 об / хв.) Вімагають відповідної надійності вузлів, якові не в змозі Забезпечити заводські деталі. Діаметр дифузор карбюратора винен буті не менше 17.5 мм, щоб Забезпечити харчування гоночному мотору. Налаштування карбюратора вінна Забезпечувати гарне сумішоутворення на високих оборотах. Кращий Варіант - карбюратор на 19 мм у поєднанні Із спортивним повітрянім фільтром.Остальніе процедури гоночного тюнінгу повторюються опісані в п.2, Тільки ВСІ компоненти застосовуються більш Якісні та Продуктивні. Наприклад, варіатор рекомендується встановлюваті Polini Evo або Malossi OverRange.Гоночніе скутера мают Високі показники Динаміки та максімальної Швидкості (далеко за 100 км / год) і здатні задовольніті Пропозиції багатьох любителів високих швидкостей.

Вершина форсування - тюнінг класу Hi Еnd. ВІН дозволяє зніматі до 3 к.с. з кожних 10 куб.см об'єму двигуна. Виробники комплектів для тюнінга такого рівня - Malossi, Polini, Kunda, 2Fast, Fabrizi, MetraKit. Це елітні компоненти і Ціни на них соответствующіе.Двігатель цього рівня розвіває до 20000 об / хв. Про економічність мови НЕ Йде: двигун налаштованості максимально результативно відпрацюваті Дві 15-хвілінні гоночні Сесії і кілька тренувальних годин. Потім двигун потрібно ревізія Із заміною зношеніх деталей. Установка тюнінговіх комплектів вімагає серйозної переробки картера двигуна і ходової Частини скутера. Чи не обійтіся без роторного запалювання - воно дозволяє НЕ втрачати потужності Іскри на надвісокіх оборотах. Установка цього компонента потребуються відмовітіся від усієї електрики скутера, что НЕ пов'язаної з системою запаленою. Співвідношення в редукторі підбірається експеріментально.Такіе Скутери здатні проходити дістанцію в 400 м за 12-14 секунд стартом з місця. Ресурс кілець складає 1500-4000 км при вікорістанні для повсякденної їзди. Використовуват слід Тільки 98-й бензин, причому вищої якості, а не такий, Який Продаються на заправках. Масло залівається Тільки Дуже дорозі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: