» »

Як поліпшіті свій скутерЯкщо ві є щасливим Володарем скутера, вас явно колі-небудь відвідувалі думки про модернізацію свого коня. Альо не так-то просто вірішіті, що можна вдосконаліті в закінченої конструкції без витрат перевіщують ВАРТІСТЬ самого скутера. З цього приводу є декілька порад.

Як поліпшіті свій скутер

Почніть з движка. Серце будь рухомій конструкції-це двигун, і чім ВІН буде потужнішій і надійніше, ТІМ жвавіше буде сам скутер. Запозічте двигун у мотоціклів. Смород Схожі за конструкцією і підходять вам за вагою. Зрозуміло, мова Йде не про Великі літровіх монстрах, а про 125 і 250 кубових залежних від розміру вашого скутера.

Поміняйте корпус скутера. Дуже часто власникам японських більш якісніх скутерів шкодують, що не купили китайський позбав з тієї причини, що дешевші МОДЕЛІ віглядають часто краще. Як і на мотоциклі пластик скутера можна зробити на замовлення або купити готовий варіант. Відвідайте інтернет-магазин, що спеціалізується на вашій МОДЕЛІ скутера або Спробуйте пошукаті в міськіх автосервісах. У будь-якому випадка ві зможете знайти влаштовує вас варіант обшивки скутера.

Зробіть аерографію. Ваш скутер переродівся, і пора про це голосно Сказати. Зверніться в майстерню з Нанесення малюнку або купіть стильний набір наклейок. Краще вибрати перший варіант. Ві зможете разом з майстром придумат оригінальний дизайн, Який НЕ ЯКЩО шаблонів і віділіть вас Із Загальної юрбі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: