» »

Як Встановити сігналізацію на скутерЯк Встановити сігналізацію на скутер. З Качаном весняно-літнього сезону Багато вікочують з гаражів скутера або мотоцикла, Які можуть стати легкою наживою для крадіїв. Для Серйозна захисту краще поставити на байк сігналізацію, яка працює за принципом автомобільної, Альо з урахуванням спеціфікі двоколісного транспорту.

Як Встановити сігналізацію на скутер
Вам Знадоби
  • Викрутка хрестово, бокорізі, ізолента

Для установки сігналізації на скутер, Вибирайте ті, Які прізначені спеціально для мотоціклів, скутерів і снігоходів (StarLine Twage V5, Centurion Bike, Viper200). Такі сігналізації спрацьовують на удар, мают датчик руху і Зміни рівня нахилится, Блокування двигуна. Вибирайте сігналізацію Зі зворотнього зв'язку і жк-дисплеєм. Такі сігналізації передаються сигнал тривоги на пульт сігналізації і ві можете Бачити, Що саме відбувається з вашим скутером або мотоциклом.

Заразітіся вікрадаті мототехніку стали з будь-Якими рівнямі захисту. Викрадачі просто підганяють до мотоцикла велику машину, типу Газелі і по дошці закочують мотоцикл в кузов. Такі Дії займають НЕ більше хвилини. Тому навіть з самою навороченной сігналізацією НЕ Залішані скутер на Вулиці без наочно. А на ніч ставте його в гараж або на стоянку, що охороняється. Якщо скутер Стоїть вдень на Вулиці, прістібайте його спеціальнім замком до дерева або стовпа.

Знайдіть місце для установки блоку сігналізації і Бузький. Блок можна сховаті під Сидіння або під переднє крило.

Провід сігналізації підключіть до штатного жгуту згідно прікладеної схемою. На джгуті беруться харчування, Блокування стартера або запалювання, підключаються поворотники або Габаритні Вогні. Поворотники беруться з кнопки перемикань або з ліхтарів. Провід під'єднуються спайка, «скручуванням» або термоусадкою. Проведи від сігналізації прікручують до штатної проводки допомогою ізоляційної стрічкі.

Додатково до сігналізації можна Встановити Механічні замки на Рульов Керування. Такі замки такоже випускають спеціально для мототехніки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: