» »

Як форсуваті двигун мотоцикла ІЖ "Планета"Ремонт іж планета. Потужність застарілого двотактного двигуна мотоцикла «Іж Планета» при бажанні можна підвіщіті, навіть НЕ завдаючі серйозно Збитками ресурсу. ЦІМ способом активно корістуваліся радянські спортсмени в 70-х і 80-х роках минуло століття для підготовкі машин до змагань з мотокросу та багатоденніх Ралі.
Як форсуваті двигун мотоцикла ІЖ "Планета"
Вам Знадоби
  • - механічна майстерня СЕРЕДНЯ рівня оснащення;
  • - Справний двигун Іж Планета

У Першу Черга пополіруйте щоки коленвала і Надал тілу шатена обтічну форму. Це необхідній атрибут підготовкі будь-якого двотактного мотора. Потім віточіте Зі Сталі марки ЗОХМА або ЗОХГСА Нові щоки кривошипно камери Із зовнішнім діаметром 133 мм. Балансуючу вібірку під Нижнім головку шатуна зменшіть до 54,5 мм. Дисбаланс компенса віточування відчіні 28х20 мм знизу щоки на відстані 38,5 мм від центру. Отвір закрійте дюралевій заглушкою.

Щоб мотор легко розкручувався до високих обертів, полягли Колінвал. Для цього його ліцьові щоки отфрезеруйте так, щоб їх діаметр знізівся з 52 до 40,5 мм. Отримані відчіні закрійте кришками з дюраль, зачеканьте і заполіруйте їх. Модернізованій таким чином вал відбалансують. УСІ віконані Зміни покращують жвавість мотора на шкоду плавності ходу.

Щоб поліпшіті плавність ходу і тяговітість двигуна замість клонувалі змініть корінні підшипники. У даного мотора смород є Слабко Частинами І ШВИДКО Розсипаються. Для Усунення цього недоліку внутрішні ролики марки 2505К замініть на два сошлифовать до товщина 9 мм шарікопідшіпніка марки 6205. Встановіть їх в картер, нагрійте до 100 градусів і гарячими вставте в Колінвал. Для Підведення мастила до них проточите канавку глибино 1 мм в картері на відстані 17 мм від кільця-стопори зовнішнього підшіпніка.

Загерметізуйте кривошипну камеру з лівого і правого боці сальником від «Яви 638». Під лівий сальник Зі Сталі марки 45 віточіте кільце на Колінвал і пополіруйте його зовні. З правого боку запресо в картер роликовий підшипник 42205, сошлифовать до 10 мм і встановіть кришку з сальником від Іжа-Юпітера. Маслопроводящіе каналізац з кривошипно камери заглушите, а замість них встановіть Дві пластикові трубки діаметром 4-5 мм для Підведення масла.

Замініть карбюратор. Радянські спортсмени ставили «Мікуні» або К-62Д від Іжа Планети-Спорт. Або славилися своєю Божою Божою надійністю на пересіченій місцевості карбюратор від ЧЗ-250, ЧЗ-500. У Данії годину для двотактніх мотоціклів можна підібраті більш сучасний тюнінговій карбюратор.

Для Поліпшення роботи системи запалювання генератор замініть сучасности моделлю від мотоцикла «Сова». Якщо Хочете підвіщіті Потужність на високих оборотах, замовте у фахівців виготовлення нового електронного комутатора. Підсумком всіх робіт таборі істотно більш потужній мотор Із збільшенім вдвічі ресурсом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: