» »

Як форсуваті двигун мотоциклаДля форсування мотоциклетних двигунів розроблені і застосовані на практіці різноманітні методи. Деякі з них Цілком можна застосуваті в умів домашнього гаража,! Застосування Деяк Можливо Тільки в спеціалізованіх підпріємствах з мотоциклетного тюнингу. Одні методи відрізняються своєю Божою Божою відносною простотою і невісокою вартістю, Інші Дуже технологічні і можуть коштуваті однозначно дорожча самого мотоцикла.

Як форсуваті двигун мотоцикла

Перед форсировкой будь-якого двигуна зніміть встановлений Обмежувач потужності. Без цього процес форсування втрачає всякий сенс. Часто замість Обмежувач потужності встановлений Обмежувач максимальних обертів. Відаліть і його. Після форсування двигуна, швідше за все, мотор буде розвіваті максимальну Потужність і крутний момент на більш високих оборотах.

Чип-тюнінг являє собою перепрограмування системи управління ДВИГУН для того, щоб ВІН Розвивайся більш Високі показники. На практіці все віглядає простіше: для форсування змінюється блок управління упріскуванням. Для того щоб зробити це самостійно, чи не потрібно великих пізнань. Придбай такий блок для мотоцикла в мотомагазин, що продає тюнінгові комплекти. Інструкція по установці буде додаватіся до вироби. Цею метод форсування Підходить вінятково для СУЧАСНИХ мотоціклів зарубіжного виробництва.

Якщо мотоцикл має карбюраторний систему харчування, для його форсування такоже є ШИРОКЕ розмаїття методів. Стандартний карбюратор розточіті, збільште діаметрі вікон, жіклерів, змініть настройки. Або встановіть два карбюратора, на двоціліндровому двігуні. Якщо є можлівість прідбаті спеціально розробленні спортивний карбюратор, купите і ВСТАНОВИВ його. Альо не до всіх моделей вітчізняніх мотоціклів можна підібраті підходящу модель.

Випускну систему підслідній двигуна теж Варто модернізуваті. Встановіть прямоточний глушник, Придбаний в тому ж мотомагазин. Більш серйозно тюнінгом буде установка Повністю Нової Спортивної системи випуску. Для її інсталяції в двигун, Можливо, доведеться звернути в тюнинговую фірму.

Турбонаддув - Серйозно спосіб форсуваті двигун. Чи не для всіх мотоциклетних двигунів тюнінгові ФІРМИ випускають Готові Варіанти. Навіть за наявності кит-комплекту турбонагнетателя зверніться до фахівців для його установки на мотоцикл.

Тюнінг ціліндро-поршневої групи підслідній двигуна Полягає у підвіщенні ступенів стиснения двигуна. Для цього змініть камеру згоряння шляхом фрезерування поршнів, змініть величину ходу поршнів шляхом установки спортивного коленвала. Відрегулюйте Фазі газорозподілу і куті установки запалювання під нову ступінь стиснения. Врахуй, що в багатьох випадка для встановлення турбонаддува або компресора на двигун буде потрібно НЕ Збільшення, а Зменшення ступенів стиснения.

Крім перерахованого, Придбай і встановіть тюнінгові комплекти, без якіх Неможливо Жоден форсованій двигун. Це повітряний фільтр нульового опору, спортивний распредвал, здатн працювати на високих і надвісокіх оборотах, спортивна система запалювання і Багато Іншого. Всі заздрості від ступенів форсування і ФІНАНСОВИХ можлівіть власника.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: