» »

Як форсуваті двигун "Юпітер"Двигуни мотоціклів «ІЖ-Юпітер» легко піддаються форсування. Відсутність випускають готових комплектів для форсування змушують власніків ціх мотоціклів шукати Способи форсажу допомогою наявних деталей від інших моделей мотоціклів.

Як форсуваті двигун "Юпітер"

Для мотоціклів ІЖ Зі 175-кубовий ціліндрамі прекрасно підходять налаштовані резонатори мотоціклів ЗИД. Смород покращують тягу на СЕРЕДНЯ діапазоні обертів. При бажанні Додати тяги на високих оборотах рекомендуються резонатори від мотоблоки СМБ-2.

Карбюратор встановіть К-65І від «ІЖ-Планети-5» з 32-мм дифузором. Для ще БІЛЬШОГО Збільшення потужності поставте два карбюратора. Якщо є бажання зробити тягу рівномірної на швидкости до 100 км / год, використовуются карбюратор К-65В від мотоцикла Схід. Розпілювачі, Головні паливні жиклери і голки поставте від К-65Д. Рівень палів в камері поплавця НЕ змінюйте. Два карбюратора К-65Д не сильно збільшать максимальну ШВИДКІСТЬ, Альо відчутно збільшать Розгін.

У якості повітряного фільтра можна використовуват імпортний нульового опору. Більш доступним буде фільтр самостійного виготовлення. Для цього фільтруючій елемент (поролон) візьміть від «Восхода» і Придбай Спеціальне масло для його просоченням.

Для доведення ціліндро-поршневої групи зробіть так, щоб поршні якомога менше відрізняліся за масою, а їхні вікна збігаліся з продувними вікнами ціліндрів і НЕ перекрівалі їх. Зніміть фаску на кромках поршневих кілець і торцях поршневих пальців. Кінці стопорних кілець відаліть, щоб смород НЕ заважалі пальцях поршнів. Колінвал візьміть від двигуна «Юпітер» з рідіннім охолодженя. Ненадійні алюмінієві Сепаратори замінюються саморобная бронзовими або Насипна голчастімі. Головки ціліндрів підтіскаються способом підрізування їх торців. ЦІМ самим буде збільшена ступінь стиснения до 10.2:1. Подалі її Збільшення негативно позначені на ресурсі. Під головки встановлюються мідні прокладки від «Юпітера-5». Відрегулюйте кут віпередження запалювання (оптимальний 2.0 мм до ВМТ), встановіть імпортні свічки аналогічні А-23 (В), А-26.

Всі пророблені Операції піднімають Потужність «Юпітера» до 35-37 л.с.прі 7100 об / хв. Максимальна ШВИДКІСТЬ при такій потужності вінна буті 145-150 км / год. ВСТАНОВИВ рідінне охолодження, багатоканальний продувку, пелюсткові клапани, кільця-вітіскувачі в крівошіпні камерах, безконтактна запалювання і резонатор на впуску можна збільшити Потужність до 40-45 л.с.прі 8500-9000 об / хв.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: