» »

Чому НЕ заводітіся скутерВАЖЛИВО ПЕРЕВАГА скутера є його економність. Стандартний п'ятдесяти кубовий двигун спалює не так Багато горючої Суміші, в порівнянні з ДВИГУН БІЛЬШОГО об'єму. Скутер по своєї ЕКСПЛУАТАЦІЇ Простий і надійний. Альо, что НЕ Дивлячись на ВСІ свої плюси, ВІН так само, як і Інша техніка схільній до поломок.

Чому НЕ заводітіся скутер

Основні причини поломки скутера

Є безліч причин, по якіх скутер не заводиться. Серед них віділяють: розрядження акумуляторної батареї, несправність пально-розподільного механізму, осадженим кіптяві на свічку запалювання, деформація моторного ременя, Сильні знос поршневих складової двигуна.

Детальний РОЗГЛЯДУ кожної причини

Перша причина Цілком невинна і її найлегша візначіті. Повернувши ключ запалювання, попросту включіть світло або посігнальте. Колі акумулятор розрядженій, ні того, ні Іншого зробити НЕ вдастся. Усунуті Дану проблему можна двома шляхами:

1) Спробуйте завести скутер лапкою кік-стартера, яка знаходится Зліва на двігуні. У цьом випадка мопед заведеться від Залишкова заряду на обмотці генератора і через Деяк годину електрик, вироблений якорем генератора і щіткамі, підзарядіть акумулятор.

2) Підключіть батарею до зарядного пристрою на кілька часов.В зарядного Пристрої слід Встановити стількі ж ампер, Скільки і в акумуляторної батареї, інакше вона згор.

Несправність в паливно-розподільчому механізмі НЕ завжди можна усунуті самостійно. Якщо скутер обладнання інжектором, то відкотіті техніку в сервіс, де фахівці допомогою СПЕЦІАЛЬНОГО обладнання перепрошіють чіп інжектора. З карбюратором праворуч Йде Куди простіше. Швідше за все скутера не заводітіся через засмічення в жіклері, Який можна продути самим звічайній автомобільнім насосом, вставивши клапан наноситися в клапан жиклера або ж можна обійтіся без нього. Зніміть карбюратор з двигуна, розберіть і Повністю промійте в бензиновому розчіні.

Копоть може осісті на свічку через НЕ Дотримання пропорцій при змішуванні бензину і СПЕЦІАЛЬНОГО масла. Альо це в тому випадка, ЯКЩО на скутер встановлений двотактній двигун, ЯКЩО двигун чотірітактній, то проблема в самому бензіні. Заливайте пальне з октановим числом Вище вісімдесяті. Вірішіті проблему Зі свічкою допоможе її прожиг. Вікріття свічку з циліндра і піднесіть її до вогню так, щоб полум'я обпікало цоколь свічки. Після, очістіть дрібнозерністім наждачним папером і вкрутите того.

Деформуватіся моторний ремінь може через Великі оборотів. Знаходиться ВІН з того ж боці, де і лапка кік-стартера під моторної кришкою. Ремінь - це вітратності матеріал, Який відновіті Вже НЕ можна, його доведе купити в магазині автозапчастей.Прі ПОКУПЦІ зверніть уваг на Товщина покрививши і діаметр ременя.

У поршневого ськладової входять: циліндр, поршень, поршневий палець, поршневі кільця. Знос хочай б однієї деталі віробляті до ВТРАТИ потужності, а пізніше й попросту до поломки. Що стосується циліндра, то його НЕ обов'язково купуваті новий, можна розточіті старий під ремонт Вище нульового. Поршень, кільця і ​​палець Найкраще купити в комплекті для рівномірного ЗНОС при роботі двигуна.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: