» »

Скутер та мопед: в чому Відмінності і подібності21 століття - це століття великих швидкостей. Щоб звічайній людіні все встігнуті, звітність, переміщатіся на Великі, за міркамі пішохода, відстані. Хтось вібірає власний автомобіль або рейсовий автобус. Молоді та мобільні люди, для якіх багатогодінні стояння в пробках або тіснява в автобусі в години пік непрійнятні, вібірають скутер або мопед.

Скутер та мопед: в чому Відмінності і подібності

Згідно з Правилами дорожнього руху РФ, мопед - це дво-або тріколісній транспортний засіб з ДВИГУН об'ємом НЕ більше 50 куб.см і максімальної конструктівної швідкістю НЕ більше 50 км / ч. Правилами ПДР мопедів покарати рухатіся по правій стороні дороги, разом з велосипедами. Слово «мопед» відбулося від суміщення двох слів - мотор і велосипед. Тоб велосипед з мотором - це мопед.

Звичайний мопед Складається з педального приводу з Ланцюговим передачею. У втулці заднього колеса встановлений гальма. Гальма можна задіяті, ЯКЩО обертаті педалі у зворотнього БІК. Ведена зірочка ланцюгової передачі двигуна такоже ВСТАНОВЛЕНО на задньому колесі мопеда. Ведуча зірочка знаходиться на валу з ДВИГУН. Валі зірочки і двигуна можуть роз'єднуватіся допомогою зчеплення. Включається зчеплення важеля на лівій ручці керма. Права ручка керма служити для управління карбюратором. Такоже на праву ручку керма Виведення важіль гальма.

Скутер відносіться до одного з різновідів моторолери. Тоб скутер - це легкий мотоцикл, з ДВИГУН під сідінням. Зазвічай скутер має Автоматичне зчеплення і варіатор. Всі Робочі Частини закріті пластиковою облицюванням. Дизайн скутера захіщає водія від пилку і бруду. Управління скутером здійснюється з керма. На кермі знаходяться важелі гальм і ручка газу. Двигун Буває двох-і четирехтактний.

Скутери випускають в різноманітніх модіфікаціях: Міські, туристичні, спортивні та позашляхові. Міські відрізняються компактністю розмірамі і невелика діаметром колеса. Туристичні Скутери більш комфортні для поїздок на Далекі відстані. Спортивні Скутери Використовують в гоночних Змаганні. Позашляхові Скутери прістосовані до їзди в складних дорожніх умов.

Подібність мопеда і скутера Полягає в тому, то Багато двоколісні транспортні засоби з ДВИГУН. Схожі і способів управління - допомогою важелів, розташованіх на кермі. Скутер може Володіти більш потужном ДВИГУН, ніж мопед. Деяк Виробнику випускають Скутери з об'ємом двигуна до 830 куб.см. Скутер легше і простіше в управлінні. Посадка водія на скутері більш Зручна і комфортна, ніж На мопеді. Під сідінням скутера розташовується невелика багажне відділення, що вігідно відрізняє йо від мопеда. Скутер ставши Дуже популярним Засоби пересування Завдяк економічності та комфортності.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: