» »

Як поставити стартер на мотоцикл УралЯк поставити стартер. Основне призначення стартера - запуск двигуна. У стартері є електричний мотор, що запускається по команді ключа запалювання. Колі ключ запалювання повертається, електрострум від акумулятора Надходить до стартера, після чого ВІН під впливим магнітного поля почінає крутити двигун. Встановити стартер можна як на мотоцикл, Наприклад, Урал, так і на автомобіль.

Як поставити стартер на мотоцикл Урал
Вам Знадоби
  • - стартер;
  • - мотоцикл Урал;
  • - углошлифовальная машинка;
  • - відрізній диск;
  • - сталь;
  • - інструменти.

Стартер встановлюється з боку коробки перемикань передач (КПП) зверху або збоку (для кращої компонування). Перш ніж приступити до монтажу цього пристрою, слід Змінити конфігурацію педалі кікстартера або ж ВИДАЛИТИ Цю деталь з конструкції.

Розмітьте вібірку в картері і віріжте відрізнім диском, закріпівші його на углошлифовальной машінці. Після цього Зі Сталі віготовте пластинки з центральним отвором, призначеня під кожух стартера, і кріпленнямі. Зробіть подовжені шпильки Блок І префіксальні втулки під пластину.

З дюралюмінію віготовте два окрем або Одне суцільне Нижнє кріплення, Які аргонно-дугового зварювання приварите до картера КПП. У ході зварювання конструкції обов'язково війміть гумові ущільнення з картера КПП. У тому випадка, ЯКЩО КПП розібрана, встановіть в неї первинний і вторинно вали, потім закрійте задню кришку і закріпіть її допомогою чотірьох болтів, а потім позбав приварите.

Стартер фіксуйте на фланці. Виставте в «робочому» стані зазор між ролікової муфт і зубчасто вінцем, а такоже між зубчасто вінцем маховика і шестернею стартера. Оскількі Якір стартера з Торцева колектором обертається в двох опорних підшіпніках, перевірте їх стан на предмет люфтів і Вироблення.

Поставте Нові втулки, Які потім обробіть розгорткамі під діаметр осьового вала. Після виставленна зазорів виконан «пріхоплювання» кріпільного фланця до картера коробки перемикань передач.

Підключіть стартер до акумулятора і виконан ряд пробних пусків (свічки запалювання повінні буті вікручені). Зверніть уваг: Обертаном має буті вільним, тоб без заїдань, а звук - монотонність.

Після перевіркі виконан Залишкова зварювання поверхонь і проконтролюйте роботу стартера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: