» »

Як зробити прямоток на мотоцикліЛюбителі швидкої їзди й Достатньо часто скаржаться на ті, що їх «залізному коню» не вістачає потужності стандартного мотора. Зважаючі на це Використовують спортивні віхлопні системи. Окремий випадок удосконалення мотоцикла - установка на ньом прямотока.

Як зробити прямоток на мотоциклі
Вам Знадоби
  • - турбинка;
  • - ключі;
  • - тонкостінна трубка з нержавіючої Сталі;
  • - мінеральна вата або скловата;
  • - вогнестійкій матеріал;
  • - герметик;
  • - Свердлильно верстат.

Демонт штатний Заводський глушник. Зробити це нескладно: все, що потрібно - відкрутіті Чотири болта. Після цього допомогою турбіни Дуже акуратно зріжте кришку глушника, яка трімає нутро, і вітягніть з глушника всю внутрішню начинку.

Замість знятої «начинки» зробіть нову. Відшукайте тонкостінну трубку з нержавіючої Сталі, відріжте від цієї труби шматок, дорівнює довжіні глушника. Потім на Свердлильно верстаті просвердліте в ньом безліч наскрізніх отворів.

Просвердлену трубу встановіть всередину глушника, а самє - на місце Знято штатних запасних частин. Потім щільно набійте скловатою порожніна між трубкою і Оболонков глушника, а такоже по краях цього пристрою. Обмотайте пламегаситель (його ще назівають гофра) азбест або іншім термостійкім матеріалом, Який є під рукою.

Подгоните Свіжовіготовленій прямоточний глушник і встановіть його на місце. Після цього закрійте кришкою глушник. Місця з'єднання рекомендується змастіті герметикам.

Після того як процедура установки прямоточного глушника завершена, протестуйте роботу модернізованого мотоцикла. Заведіть свого «залізного коня»: у відповідь ВІН винен обдаруваті вас басовитими звучанням. Хочай звучання мотоцикла стало Дещо іншім, його зовнішній вигляд практично НЕ змінівся.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: