» »

Як відрегулюваті запалювання на скутеріРемонт запалювання скутера. Система запалювання скутера призначен для займаною паливно-повітряної Суміші, що знаходиться в ціліндрах. Весь процес здійснюється за допомогою свічки запалювання. Висока Напруга (від 15 до 30 тисяч вольт) формується в котушці. Відповідно, при несправності запалювання регулювання слід Почати з ціх ЕЛЕМЕНТІВ.

Як відрегулюваті запалювання на скутері

У СУЧАСНИХ скутерах Використовують безконтактні системи запалювання. Однак наявність Іскри НЕ є свідченням справності системи, оскількі потужності електричного розряду може буті недостатньо для запаленою Суміші.

Щоб перевіріті Іскру, відкрутіть свічку і закріпіть її на масі двигуна допомогою будь-якого відповідного металевого прістосування. Тримати в руці свічку Надзвичайно небезпечний, так як Напруга на ній може доходіті до 40 тисяч вольт.

Для того щоб знайти несправність і відрегулюваті систему запалювання скутера, встановіть Справний РОБОЧЕГО свічку. Перед Качаном діагностікі, користуючися мультиметром, Переконайся в наявності електричного контакту двигуна з рамою скутера.

Найважлівішім елементом системи запалювання є генератор. Для вімірювання опору жівільного ланцюга котушкі запалювання відключіть проводку від генератора з Наступний віміром опору між масою і одним з проводів (чорний дріт з червоною Смуга). Нормальним може вважатіся Опір в межах 80-150 Ом. Якщо Опір відсутня або Значення нижчих встановленої норми, генератор несправностей.

Для точного визначення поломки демонт генератор і за допомогою мультиметра замірте Опір котушкі. У цьом випадка звітність, підключіті прилад безпосередно до вісновків котушок, оскількі один з них припаянности до магнітопроводу. Якщо в процесі вімірювання Опір виявився нормальним, то поломку слід шукати або в проводці, або в точці з'єднання з котушкі.

У разі справності генератора перевіряйте цілісність проводки. Підключіть мультиметр до двох точках - до вісновків блоку «комутатори - Котушка запалювання» і до колодки, з'єднаної з генератором. Після перевіркі цілісності проводів їх такоже слід перевіріті на предмет можлівіть замикання між ними. Якщо ж вся ланцюг від генератора до вісновків проводки до блоку запалювання Ціла, то найімовірніше несправностей блок запалювання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: