» »

Як ввезти машинуБагато Автолюбителів, незважаючі на ті, що в Росії заразітіся можна знайти практично будь-який автомобіль, все ж віддають перевага привозити машини за кордону. Вігідно це чи не Дуже - це вірішує КОЖЕН покупець для себе сам. А ті, що ввезти машину в Росію з-за кордону - й Достатньо просто, Дійсно так і є. Наприклад, з Німеччини.

Як ввезти машину
Вам Знадоби
  • Будуть Потрібні Міжнародні водійські права, валютна банківська картка і віза.

Перш за все, отрімаєте Міжнародні водійські права. Наші внутрішні Російські права за кордоном діяті не будуть. Потурбуйтеся про це заздалегідь.

Замовте в банку валютний карту. Внесіть на карту таку суму грошів, Якої буде Достатньо для оплати машини та інших витрат - Мітні платежів і Зборів, ВАРТІСТЬ доставки, місця на поромі, транспортування, проживання, харчування, непередбаченіх витрат і так далі.

Візначтеся з автомобілем. У цьом пітанні можна піті двома шляхами: звернута до ПРОФЕСІЙНОГО Посередник мул зробити це своїми сіламі.Услугі дилера. Багато в чому звернення до ПРОФЕСІЙНОГО «перегонщікові» зніме з вас великий головний Біль і Багато обтяжує. Дилер сам віберемось і запропонує вам автомобіль, візьмуть на себе оформлення документів, МИТНИЦЯ, доставку. Фірма відразу Попереду про ВСІ необхідні виплати і нюансах Такої покупки. Прот в данім випадка Головня Завдання для вас стане пошук на ділерській салону з хорошим репутацією - інакше є ризико того що ві отрімаєте «потопельника» або авто з крімінальнім прошлім.Своімі силами. У цьом варіанті такоже є свої плюси, Наприклад ті, що ві Самі будете вібіраті для себе автомобіль, і в данім випадка, окрім Гарантії якісної покупки вам не доведе платіті дилера за його послуги. Труднощі найчастіше представляє мовний бар'єр.

Якщо ві все ж вірішілі купуваті автомобіль самостійно, спочатку відвідайте сайти великих автосалонів - там ві зможете підібраті для себе як новий, так і старий автомобіль. Після того як ві знайдете відповідну машину (а краще кілька) - зв'яжіться з продавцем і домовтеся про Зустріч.

Отримайте візу в посольстві німеччини.

Візначте, за Яким маршрутом ві будете гнати машину з Німеччини до Росії. Два найпопулярнішіх маршрутом: через Польщу і Білорусію або перевезти на поромі з Ростока в Санкт-Петербург. Маршрут потрібно прокласті заздалегідь, краще налаштуваті навігатор, а ще краще - поїхаті разом з Бувалий автомобілістамі, для якіх ця Поїздка Вже далеко не перша.

У Німеччині уважности вівчіть ВСІ машини, Які ві «зарезервувалі» через інтернет. Чи не соромтесь задаваті питання і торгуватіся - це загальнопрійнята практика, як в салонах, так і на ринках.

Колі Операція буде завершена, починаєм рух по Вибраного маршруту.

На території Росії СПЛАТ мито та зареєструйте машину в ГИБДД.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: