» »

Як Знято магнітолуШтатна аудіо система більшості автомобілів НЕ задовольняє вимоги завзятих меломанів. Тому вінікає бажання Встановити нову автомагнітолу. Альо для цього потрібно Знято спочатку Знято стандартне головний Пристрій. Ця процедура у багатьох автовласніків віклікає затруднене.

Як Знято магнітолу
Вам Знадоби
  • - Спеціальний набір для Зняття магнітолі;
  • - бавовняні рукавички;
  • - керівництво Опис Опис з ЕКСПЛУАТАЦІЇ;
  • - будівельний фен;
  • - нова облицювання

Відкрійте капот і зніміть мінусову клему з акумуляторної батареї, щоб знеструміті бортову систему харчування. Цею Захід обережності, так як при знятті магнітолі ві ненароком может замкнутися дрота. Уважности прочитайте інструкцію з ЕКСПЛУАТАЦІЇ вашого автомобіля. У ньом може вказано опис процеса демонтажу магнітолі. Якщо у вас немає Друкований варіанту Керівництва, то ві можете завантажити його в Електрон вігляді. Такоже отріматі базові знання про устрій аудіосістемі вашого автомобіля можна, Вівче Спеціальний форум, присвячений вашої МОДЕЛІ.

Зніміть обліцювальні Частини. Зазвічай смород представляються собою пластикові накладки, Які закривають гнізда шурупів і Надаються пріладової панелі більш естетичний вигляд. Облицювання кріпіться допомогою пластикових засувок або штірьків. Щоб Знято її, потрібно акуратно підчепіті одну Зі СТОРІН, щоб рассоединить кріплення. Будьте Дуже акуратні. Якщо ві купували старий автомобіль, то Попередній господар МІГ пріклеїті облицювання. Так чинять в тихий випадка, коли засувки Зламані. Якщо ві виявило, що ваша облицювання пріклеєна, то звітність, акуратно нагріті її допомогою будівельного фена, щоб розтопіті клей. Потім акуратно відклейте пластик і максимально зачистите простір під ним. Облицювання потрібно купити нову.

Візьміть Спеціальний інструмент для демонтажу магнітолі. Заразітіся Продаються як Універсальні набори, так і адаптовані для якоїсь певної МОДЕЛІ. Відкрутіть ВСІ шурупи, що трімають рамку кріплення. Такоже потрібно відкрутіті шурупи перехідніка, ЯКЩО у вас Стоїть однодіновій магнітола. Вставте Спеціальний інструмент з набору в відчіні і максимально натісніть на нього. Магнітола вінна війта з внутрішнього гнізда. Іноді звітність, демонтуваті бардачок, щоб отріматі доступ до тільної Сторони гнізда, в Яку вставляється магнітола. Це дозволяє віштовхнуті магнітолу ззаді. Акуратно вітягніть корпус. Вімкніть ВСІ колодки проводів від магнітолі. При цьом намагайтеся НЕ впустіті дрота в отвір, так як дістаті їх звідті Дуже проблематично.

Зверніться до найбліжчої автомайстерню, ЯКЩО ві НЕ володієте необхіднімі навичков для Зняття магнітолі. Такоже Варто звернута до професіоналів в тому випадка, ЯКЩО на якому-небудь етапі ві зрозумілі, що не можете Завершити самостійно процедуру. Вам З радістю допоможуть Знято стару аудіо систему і Встановити нову, а такоже нададуть гарантію на Виконання роботу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: