» »

Як зробити мотоциклЦею міні-мотоцикл має скроню Надійність, зручністю у догляді, при ремонті і в ЕКСПЛУАТАЦІЇ. У мотоциклі вікорістовується безліч серійніх деталей, що полегшує процес складання. Суха вага мотоцикла - 27 кг, а максимальна ШВИДКІСТЬ - 65 км / ч. Модель задумана для грібніків, рибалок і просто любителів далеких подорожей.

Як зробити мотоцикл

Для рами використовуются тонкостінні трубки діаметром 1 мм і довжина 27 см. Такоже підійдуть деталі від велосіпедної рами. Зваріть їх так, як показано на малюнку.

Тепер зробіть передню вилку. Візьміть ароматизатори від велосипеда 16-В. Внесіть в неї наступні Зміни. Відпіляєте ліву і праву частини до потрібніх Розмірів (смород вказані в кресленні). Потім встановіть важелі маятніків на колесо і закріпіть гайками. Віріжте смужка Зі Сталі товщина 3 мм і шириною 40 мм і прітісніть їй кінці вилки. Потім приварите кінці вилки до смужки-основи. Ароматизатори, Які НЕ знімайте.

Задня рама показана на малюнку. Ароматизатори ві можете взяти від мотоцикла "Ява" або ж використовуват вузол від мопеда "Рига". Віпіляєте Частину рами з серійного мотоцикла і приварите до рами саморобная.

Ободо віготовте з колеса мопеда "Рига" на оправці. Саморобні покришки в два рази Ширшов, ніж звічайні. Тому ширина між буртиками складі 38 мм. Посадочні Розміри Стандартні.

Двигун встановлюється на раму після нізькі переробок. Відаліть педалі і поставте кікстаркер. Відпіляєте ножівкою бобішку правої половини картера на зібраному двігуні. Висота збереженої Частини НЕ вінніх перевіщуваті 3 мм. Потім розберіть двигун. Роз'єднаєте половини картера. Війміть з нього вал шатунів. Отожгіте місце РИЗИКИ і пріберіть надлишок. На бобішку правої половини поставте заглушку. Заглушку зробіть з дюралюмінієвої пластини товщина 3 мм. Прокладку зробіть з прессшпана. Ображати і поставте на місце гальмівну втулку. На вал шатунів зробіть паз під пружину кікстартера мотоцикла "к-125". Зберіть двигун.

Кермо візьміть від мопеда "Рига". Укоротіть його до 500 мм. Гальмівні колодки візьміть від велосипеда "16-В". Встановіть стоп сигнал і його вимикач.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: