» »

Як Знято шківТект антифризу в Системі охолодження двигуна зазвічай відбувається з вини Вийшов з ладу водяного насоса, або комплектуючих його деталей. У будь-якому разі демонтажу помпи з двигуна унікнуті НЕ вдастся. Інакше відремонтуваті водяний насос Неможливо.

Як Знято шків
Вам Знадоби
  • - Гайкова ключ на 19 мм,
  • - Гайкова ключ на 13 мм,
  • - ключ у вігляді шестікутніка на 10 мм.

Робота з демонтажу водяного насоса здійснюється Тільки на остівшем двігуні, в Іншому випадка НЕ ​​віключені Опіки тіла. Подуматі Зайве раз про Безпека - Нікому НЕ Завада.

На підготовчому етапі з двигуна Повністю злівається Охолоджуюча Рідина в заздалегідь підготовлену Ємність.

Потім звільняється затяжка кріплення генератора до кронштейну, і ВІН піднімається максимально вгору.

Після чого від водяного насоса від'єднується Захисний пластиковий кожух ременя приводу газорозподільного механізму.

Далі, вікрутівші Чотири болта кріплення водяного насоса до двигуна, помпа демонтується, а потім поміщається на верстак для Подальшого розбирання.

У Першу Черга з насоса знімається приводний шків, Який затіскається в лещата горизонтально, але таким чином, щоб віключіті Пошкодження самого шків.

Для цього в шків закладається ремінь, а на губки Лещатів встановлюються дерев'яні прокладки, після чого шків помпи фіксується в лещата по вопросам комерційної торговли частко обережності, а потім шестигранним ключем відкручуються три болта його кріплення до фланця водяного насоса.

Демонтувавші шків, віконується подальша розбирання помпи для проведення відновного ремонту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: