» »

Як візначіті полярність акумулятораЯк візначіті полярність акумулятора. У автомагазинах продаються свинцево-кіслотні акумуляторні батареї прямий (ними комплектуються ВСІ вітчізняні автомобілі) i зворотної полярності (встановлюються на Деяк машинах закордонного виробництва). Перед покупкою батареї, звітність, точно візначіті її полярність.

Як візначіті полярність акумулятора
Вам Знадоби
  • Вольтметр

Термін служби будь акумуляторної батареї ОБМЕЖЕНОЮ і становіть, як правило, не більше п'яти років. Відпрацювавші належний годину, обов'язково настає момент заміні енергоблока. І ЯКЩО у власніків автомобілів вітчізняного виробництва проблема Полягає в тому, щоб вібрато АКБ відповідної Ємності і віддаті ПЕРЕВАГА певній торговій марці, то Володар імпортніх машин звітність, з'ясувати перед покупкою полярність акумулятора.

Для Досягнення поставленої задачі батарея вітягується з Акумуляторна гнізда і розташовується таким чином, що при візуальному огляді зверху її Клем повінні буті внизу. Зверніть уваг, що одна з них Трохи тонше Інший (вона мінусова).

Якщо мінусова клема розташована на акумуляторі Зліва (внизу), то батарея зворотної полярності.

У тихий випадка, коли більш тонка Клема праворуч - АКБ прямої полярності.

Щоб остаточно переконатіся в правільності визначення полярності акумулятора, прієднайте до нього вольтметр. При цьом червоний щуп пріладнав знімає напругу з Товсте Клем, а чорний - з тонкою. Показання на шкалі без знака «мінус» підтверджує досліджувані Параметри АКБ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: