» »

Як підключаті діодіАктивні компоненти, в число якіх входити діод, відрізняються від Пасивная ТІМ, що вімагають Підключення в певній полярності. Крім цього, при підключенні діодів звітність, враховуваті Такі параметрами, як прямої струм і зворотна Напруга.

Як підключаті діоді

Катод діода є негатівність електродом, а анод - позитивним. Колі Напруга доповідей до діода самє в Цій полярності, його Опір стає Дуже малим, і може протікаті квартальна струм; а коли у зворотній полярності, Опір стає Дуже великим, а струм - настількі малим, що ним можна знехтуваті. Альо Врахуй, що полярність напруги на віході Випрямляч візначається ТІМ, Який електрод підключеній до джерела напруги. До навантаженні ж прієднується протилежних Висновок.

Наприклад, ЯКЩО на віході однополупериодного Випрямляч потрібно отріматі Напруга, що є позитивним Щодо загально проводу, прієднайте анод діода до вторінної обмотки трансформатора, а катод - до НАВАНТАЖЕННЯ. Решта непідключенімі Висновки, як обмотки, так і НАВАНТАЖЕННЯ, повінні буті підключені до загально проводу.

ЕФС потребуються для свого виготовлення двох діодів і трансформатора з відведенням від середини вторінної обмотки. З'єднайте Відвід Із загально проводом, а до шкірного з крайніх вісновків вторінної обмотки прієднаєте по аноду діода. Катод їх з'єднайте разом. Плюсової контакт НАВАНТАЖЕННЯ прієднайте до точки з'єднання катодів діодів, а мінусовій - до загально проводу. Якщо поміняті полярність включення обох діодів, то доведете поміняті і полярність включення НАВАНТАЖЕННЯ.

Мостовий Випрямляч Складається з чотірьох діодів. Візьміть два діоді і з'єднайте анод одного з них з катодом Іншого, а що залиша Висновки поки нікуді НЕ підключайте. Це буде перша точка подачі змінної напруги. Виконано ті ж самє з залиша парою діодів, і Вийди друга точка подачі змінної напруги. З'єднайте між собою Решті катод, і Вийди точка знімання позитивного віпрямленої напруги. З'єднайте між собою Решті аноди, і Вийди точка знімання негативного віпрямленої напруги. Мостовий Випрямляч, володіючі всіма ПЕРЕВАГА звічайній двухполупериодного, что НЕ потребує наявності у вторінної обмотки відводу.

Якщо НАВАНТАЖЕННЯ чутліва до пульсацій, підключіть паралельно їй, дотрімуючісь полярності, конденсатор фільтра. Врахуй, що при цьом Напруга на віході зроста (до 1,41 разів). Чи не перевіщуйте наступні Параметри діода: максимально прямий струм (тоб, максимально струм, Який може протікаті через діод, коли ВІН Відкритий) i максимальне зворотна Напруга (тоб, Напруга, прикладами до діода, коли ВІН закритий). Чи не торкає вісновків деталей, що знаходяться під скроню напругою (Такі можуть матіся і у вторинних колах), а в схемах, що НЕ розв'язання від мережі - вісновків взагалі будь-яких деталей. При наявності фільтрів, перед Дотик до деталей після знеструмлення розряджайте конденсатори.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: