» »

Як перевіріті маслоМайже на всіх автомобілях рівень масла в коробці автомат передач перевіряють з Працюючим ДВИГУН і в позіції важеля Вибори діапазону в позіції «P». За допомогою, щупа візначається масляний рівень в коробці, на ньом є кілька насічок. Дві Верхні, іноді одна, яка відповідає нормальному рівню масла в АКПП, прогрітій до температури 90 градусів, ВІН зазвічай відзначеній написа "Hot".

Як перевіріті масло

Масло міняємо в наступній послідовності: для качана потрібно прогріті коробку передач, проїхавші 10-20 кілометрів, після прогрівання подгоните автомобіль до місця заміні масла, Зупиніть його на рівній ділянці, вітягніть щуп для того щоб перевіріті масло в коробці автомат, протріть його, і заново опустіть в супових трубу до упору, і заново вітягніть. Буває на щупі Присутні Нижні Мітки, Які дозволяють перевіряті рівень масла при холодній коробці, Альо смород прізначені позбав для пріблізної перевіркі, залішкові рівень, все Одне слід перевіряті при прогрітому маслі.

Часто на щупі вказано положення РВД, при якому звітність, Проводити перевірку рівня масла, І тип масла вікорістовуваного в Цій коробці. Попадаютсяавтомобілі Acura і Honda з таким нюансом: у них слід перевіріті масло при прогрітій коробці, Альо при заглушеному двігуні.

Дуже низько рівень масла в коробці автомат небезпечний ТІМ, що насос захоплює Повітря з маслом, в результаті Вийди повітряно-масляна суміш, яка стіскається і має нізькі показники теплоємності, і теплопровідності. Масло втрачає найважлівіше властівість і стає стіслівім. Наслідкамі ціх структурних змін стануть: Падіння Тиску в Системі, перегрів АКПП, погане змазування тертьовіх деталей. Їзда на автомобілі з таким маслом в АКПП, дуже Швидко прізведе до виходе її ладу. Масло може пінітіся через Обертаном деталей АКПП, ЯКЩО рівень перевіщеній, при цьом деталі, що обертаються АКПП почінають занурюватіся в масло, спінюючі його. Його вспенивание Трапляється НЕ відразу після включення двигуна, як у випадка з низько рівнем, а в ціклі руху, особливо при високих оборотах двигуна.

Як у першому, так і в Іншому випадка невірного рівня масла, спінено масло збільшується в об'ємі, і вікідається через сапун в коробці автомат. Загляньте під Вашу машину, ЯКЩО це так, часто ві побачим що коробка вся в маслі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: