» »

Як Знято гальмівний барабанЯк Знято гальмівний барабан. Регламент проведення технічних робіт за сезонним технічного обслуговування, передбачає перевірку стану накладок гальмівніх колодок. І ЯКЩО доступ до передніх колодкам полегшеній, то для Огляду задніх, на автомобілі ВАЗ 2106, потрібно Знято задній гальмівний барабан.

Як Знято гальмівний барабан
Вам Знадоби
  • Гайкова ключ на 13 мм,
  • домкрат,
  • ключ для коліс.

Для Виконання даної роботи звітність, Встановити автомобіль на рівній поверхні. Потім, за допомогою домкрата, задня частина автомобіля встановлюється на надійну опору, після чого знімається колесо.

Далі на гальмівному барабані відкручуються два напрямних штифта, прізначені одночасно і для їх кріплення, розташовані діаметрально протилежних.

Змістівшісь на 90 градусів від отворів кріплення штіфтів, ві виявило ще два різьбовіх відчіні, призначеня для вкручування в них двох болтів М8, Які Використовують як знімача гальмівного барабана

Зазначені болти звітність, вкручуваті по черзі, відчувші Збільшення НАВАНТАЖЕННЯ, потрібно переключітіся на вворачивания Іншого болта. Після того, як болти Повністю закрутяться, барабан зніметься з півосі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: