» »

Як Знято форсункиЯк Знято форсунки. Демонтаж форсунок - Операція, якові Багато Автолюбителів віконують самостійно, не звертаючи допомогою до фахівців з автосервісу. Найчастіше необхідність Знято форсунки вінікає в тому випадка, коли їх робота здається незадовільною - з метою перевіркі І, ЯКЩО Знадоби, подальшої заміні. Вівче інструкцію і дотрімуючісь всіх її Приписами, зняти форсунки зможите навіть людина, яка Вперше займається ремонтом автомобіля.

Як Знято форсунки
  • Для того, щоб Знято і перевіріті форсунки, вам Знадоби пара ЗРУЧНИЙ вікруток (одна з них вінна буті короткою, а Інша - завдовжкі) - з їх допомогою в зможете Знято Різні фіксаторі, за допомогою якіх кріпляться форсунки. Якщо ві плануєте Згідно встановлюваті фіксаторі назад, потрібно буде скористати маленькими круглогубцами або Довгим пінцетом.
  • Спершу звітність, від'єднаті регулятор холостого ходу (на вигляд ВІН нагадує Невеликий бочонок з роз'ємом і двома патрубками) від шкірного з патрубків. Роз'єм звітність, Знято і відкласті в сторону, попутно можна провести його очищення. Крім того, доведе такоже від'єднаті і тонкий патрубок вентиляції відсмоктування газів картерів, інакше ВІН може перешкодіті вам при роботі. Віявіті його нескладно - ВІН з'єднує клапанів кришку з корпусом дросельної заслінки.
  • Акуратно вітягніть фіксаторі, Якими закріплена шина управління форсунками - вона являє собою чорну планку, закріплену безпосередно над форсунками і ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ проводами і роз'ємамі з обох сторін. Знявші фіксаторі, можна зніматі шину.
  • Тепер звітність, вітягті фіксаторі, Якими форсунки кріпляться до палівної планці. Сама ж паливна планка такоже підлягає демонтажу (зніматі її потрібно гранично акуратно, поперемінно піднімаючі її кінці). Будьте Готові до того, що в момент демонтажу з палівної планки буде ТЕКТ бензин. Тому ВСІ роботи звітність, Здійснювати при остівшем двігуні, курити під час роботи строжайше Забороняється, - Наслідки можуть буті Жахлива.
  • Після того, як ВСІ віщеперелічені маніпуляції будуть зроблені, ві отрімаєте доступ до форсунок і зможете вітягті їх, відсуну в сторону шланги і дрота. Іноді для того, щоб вісмікнуті форсунки з двигуна, доводітіся докласті серйозно Фізичне зусилля. Постарайтеся в процесі Зняття форсунок НЕ втратіті гумові колечка ущільнювачів, Які є на форсунках з обох сторін.
  • Автор: Максим Привалов
    Рекомендуємо почитати:
    Коментарі: