» »

Як Знято штатну магнітолуЗахотілі зробити апгрейд в машіні, помінявші штатну магнітолу на сучасности мультімедійну систему? Відмінний вибір! Залиша Тільки правильно Знято штатну автомагнітолу, что НЕ зіпсувавші при цьом ні торпеду, на магнітолу, ні настрій Собі.

Як Знято штатну магнітолу
Вам Знадоби
  • - монтажні ключі від автомагнітолі
  • - викрутка

Перший варіант Зняття штатної магнітолі - допомогою монтажних ключів. Монтажні ключі Йдут в комплекті з машиною. Смород вставляються в Спеціальне місце по краях магнітолі. Якщо ві правильно вставили ключі, то смород зафіксуються. Потягніть за ключі, і магнітола Вийди.

Якщо машина не нова, то, ймовірно, монтажні ключі Вже можуть буті втрачені. У цьом випадка Знято магнітолу можна, розібравші навколо неї пластикову панель. Панель розбірається допомогою викрутки, якій ві підчіплюють пластикові деталі. Колі рамка навколо магнітолі буде Знято, ві зможете відкрутіті болти, на якіх магнітола кріпіться до кузова. І все - магнітолу можна вітягаті.
Кожна машина має індівідуальну панель, якові звітність, розбіраті. І у кожної - свої хітрощі і послідовність Зняття пластикових деталей.

Розглянемо варіант Зняття автомагнітолі з Hyundai Santa Fe.
Зніміть Пластикові декоративні обшивку, що Йде уздовж торпеди. Вона кріпіться на пістона. Зніміть воздуховод з правого та лівого боків. За ними ві побачим 4 болта. Смород відкручуються і магнітола вітягується.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: