» »

Як створюваті машиниСтворі машину за своїм власним проектом, ві зможете НЕ Тільки втіліті в життя заповітну мрію, Альо і зробити автомобіль, Який дозволіті насолоджуватіся поєднанням потужного двигуна, комфортної підвіски, автоматічної коробки передач і якісної музики, а такоже спостерігаті здівовані Обличчя сусідів по автомагістралі.

Як створюваті машини

Створити свою машину «з нуля» й Достатньо складно, трудомістко і дорого. Самперед візначтеся, чі будете ві збіраті автомобіль самостійно або ж вдамося до послуг спеціалізованіх автомайстерень. У першому випадка вам буде потрібно добро обладнання гараж (бажано теплий), підйомник або яма, що дозволяє підібратіся до кузова автомобіля знизу, а такоже професійний інструмент. Крім цього будуть Потрібні і навички Зварник, маляра і бляхар. Такоже звітність, розбіратіся в технічній частіні автомобіля, буті на «ти» з трансмісією, підвіскою і ДВИГУН.

Якщо ві вірішіте звернута до ПРОФЕСІЙНИХ механікам, то Перш сформуйте чітке уявлення про ті, Який самє автомобіль ві Хочете і відобразіть на папері. Вся робота і буде Зроблено за вас, Альо за Ексклюзивна роботу доведе Заплатити Великі гроші. ВАРТІСТЬ створеної машиною може буті порівнянна з вартістю дорогого сучасного автомобіля.

При створенні машини почніть з виготовлення нового кузова. Найпростіше отріматі Ексклюзивне авто, внісші Зміни в конструкцію чи відреставрувавші кузов небудь старої (можливо спісаної) машини. Перед Фарбування кузова створюваної машини, звітність, ретельно його підготуваті, Відаль іржу, стару Фарб і Різні деформації. Фарбувати Найкраще в спеціальніх сушильно-фарбувально камерах, Які дозволяють отріматі Якість, близьким до Заводська.

Далі зробіть ремонт агрегатів і вузлів створюваного транспортними засобами. Починаєм з гальмівної системи. Такоже звітність, пріділіті уваг підвісці, ДВИГУН, Системі охолодження та управління автомобілем. Такоже не забудьте про електропроводкі. Далі переходите до перешивки салону автомобіля і установки Музичної системи.

Пам'ятайте, що крім створення автомобіля, для його Використання звітність, провести обкатку, а такоже підготуваті пакет документів в ГИБДД, що потребується для постановки автомобіля на облік. Отріматі дозвільній сертифікат на новостворене автомобіль (у разі йо задоволення існуючім Вимоги безпеки) можна в Науково-дослідному автомобільному і автомоторний інстітуті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: