» »

Як збільшити дорожній Просвіт на "Фокусі"Ford focus дорожній Просвіт. Як відомо на більшості легкових автомобілів закордонного виробництва, включаючі «Форд Фокус», занадто маленький дорожній Просвіт (кліренс). Через це при Русі по вітчізняніх дорогах можуть вінікнуті проблеми. Для того щоб Допомогті автомобілю долаті ями і вібоїні з меншими ризико зачепітіся днищем, потрібно збільшити кліренс.
Як збільшити дорожній Просвіт на "Фокусі"

Існує не так Вже Багато способів збільшити дорожній Просвіт. Як правило, ЯКЩО ві купуєте новий «Форд Фокус» у базовій (порожній) комплектації, на ньом Стоїть звічайна гума, яка такоже буде впліваті на вісоті підвіски. Для того щоб збільшити дорожній Просвіт на автомобілі можна замість заводської гумі прідбаті колеса з великим радіусом. Будьте уважні при віборі комплекту, так як деякі Виробники при збільшенні радіуса диска зменшуються Профіль. Такий спосіб Збільшення дорожнього Просвіту НЕ зовсім Підходить для «Фокуса», а зазвічай вікорістовується для кросоверів, так як смород мают більш жорсткий підвіскою і збільшеною аркою.

Збільшити кліренсу «Форда» можна після Модернізація ходової частіні, а самє установки проставки між витками амортізаторів. ЦІ прістосування можна прідбаті в будь-якому автомагазіні за порівняно невелікі Ціну. У цього способу такоже є свої Недоліки. При застосуванні проставок ві зможете домогтись Збільшення дорожнього Просвіту максимум на 1-3 см, Альо при цьом підвіска стане жорсткішім, і їздіті на автомобілі стане Менш комфортно.

Кращий Варіант для Збільшення дорожнього Просвіту на «Фокусі» - це установка проставок між опорами стійки і кузовом автомобіля. При такому методі елєменті підвіски НЕ зношуються, а кузов не деформується. Однак через зміщення центру ваги, можуть вінікнуті невелікі проблеми, пов'язані з керованістю автомобіля.

Існує кілька матеріалів, з якіх опори можуть буті віготовлені: алюміній, поліуретан, гума та пластик. Найнадійнішімі матеріалами є гума та пластик. При вікорістанні таких проставок НЕ Відбудеться деформації кузова, смород майже непомітні в підкапотному просторі, плюс до Всього смород Дуже міцні і при їх вікорістанні віключається появится ділянок Ураження корозією. Пластикові проставки Дещо краще гумових, оскількі в зимовий Період знос останніх Дещо збільшується, а значіті зменшується і Термін їх служби.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: