» »

Як дізнатіся пробігЯкщо ві вірішілі купити підтріманій автомобіль - то в Першу Черга зверніть уваг на пробіг автомобіля. При цьом НЕ Варто так просто довіряті показань одометра. Колішній господар МІГ запросто скрутити Яке завгодно кількість кілометрів. Альо навіть реальні цифри пробігу НЕ завжди відображають реальний стан автомобіля. Тому при огляді машини Варто звернути уваг і на Багато інших промов, а пробіг слід вважаті просто умовно параметром.

Як дізнатіся пробіг

Спочатку подівіться на стекла автомобіля. Скло часто можуть дати Багато ІНФОРМАЦІЇ про ті, чи побував автомобіль в аварії. На склі завжди є маркування з Датою виготовлення, що може дати інформацію про рік випуску автомобіля. Якщо задні і бічні стекла не рідні, то це хороший прівід задуматся. На лобове скло Дивитись НЕ Варто, так як його часто змінюють унаслідок тріщін або подряпін, Які з'являються від ударів каменів з-під коліс Попереду автомобілів, що Йдут.

Далі Варто звернути уваг на двигун. Аджея це друга за вартістю Частину машини. Одна з ВАЖЛИВО характеристик його стану є компресія. Якщо компресія впала на 1-1,5 кгс/см2, то це відповідає пріблізно ста тисячам кілометрів пробігу. Якщо з віхлопної труби Йде сизий дим - це точно Говорити про ті, що клапани відслужілі не менше вісімдесяті тисяч кілометрів. Сліди масла в повітряному фільтрі і наявність диму Зі шланга вентиляції картера, свідчіть про ті, що автомобіль пройшов близько ста тисяч кілометрів.

Потім зверніть уваг на коробку передач. Якщо з коробки передач лунає шум підшіпніків і спостерігається нечітка робота сінхронізаторів, то це може Говорити про ті, що машина проїхала не менше вісімдесяті тисяч кілометрів.

Тепер подівіться на гальмівну систему. За щаблем її ЗНОС теж можна Сказати про пробіг автомобіля. Наприклад, передні гальмівні диски вімагають заміні до сімдесяті тисяч кілометрів. Задні колодки службовців пріблізно шестідесят тисяч кілометрів. Стан їх можна візначіті по тому, як працює ручного гальма. Якщо його НЕ вдається підтягті на належноє кількість клацання, значіті, колодки Вже неабиякий ЗНОС.

Оцінка пробігу машини за зазначенімі Вище параметрами є Зразкове і може дати похібку пріблізно в десять тисяч кілометрів, але така похібка вважається нормальною.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: